S nečekaným pasažérem na palubě lodi Rocinante se Holden a posádka vydávají na nebezpečnou misi, která by mohla změnit směřování války. Drummerová se rozhodne pro nesnadné spojenectví. Filip se potýká s pocitem viny. (Prime Video)

Anderton

Young Adult línia na novej planéte je tak minimalistická, že divák aj zabudne, že sa tam nejaké malé dievča naťahuje s miestnou faunou. Inde to ale vrie, rieši sa predovšetkým politika, stratégia bojov a skrátka sa to blíži do celkového zúčtovania. Ide skôr po svižnej prvej epizóde sezóny skôr o prechodný diel, ktorý má za cieľ ukázať smer, kam sa budeme ďalej poberať. ()

cyphercz

Snad to nezakřiknu, ale šestá řada si zatím drží dost dobrou úroveň, troufám si říct, že o dost lepší než řada předchozí. Obsazení Azure Dragon byla skvělá akce připomínající perfektní souboje ze třetí řady, když Inaros duo neřeší furt jen Naomi, tak je to taky rázem o třídu zajímavější podívaná, jediné, co mi tak trochu vadí, je dění na Laconii, knihy jsem nečetl a tak fakt jen tápu nad tím, proč sledujeme malou holku co se snaží zachránit nějaká spadlá emzácká ptáčata a prapodivný tvor ji jedno sežere, wtf... z knižních spoilerů tak nějak chápu význam Laconie a proto fakt nerozumím oné zápletce s dítětem v lese. Snad to brzo nabere nějaký smysluplný směr. ()

Necrotongue

Mám za sebou druhou epizodu šesté série a zatím mohu konstatovat, že jsem spokojeným divákem. Pravda, vedly se řeči, ale vedly se k věci, takže jsem neměl pocit, že by se tvůrci snažili vycpat stopáž nepodstatnou vatou. Vytknul bych jim snad jen dějovou linii se zastydlým pubošem; ta mě fakt otravuje. Jinak jsem se ale dobře bavil a s posádkou Rosinanty jsem se mohl dokonce provětrat...... povakuovat ve vesmíru. / Poučení: Máš-li na sobě jakýkoli skafandr, dýchací přístroj nebo třeba jen respirátor, snaž se nezvracet. ()