Avasaralaová se společnou flotilou Země a Marsu přivádějí válku k Marcovi. Vztah Filipa a Marca prochází zkouškou. Válka se pro Holdena a Naomi stává nebezpečnější a osobnější, když je Rocinante náhle zatažena do boje. (Prime Video)

Anderton

Politické stratégie mi prišli zaujímavejšie ako v druhej epizóde. Treba myslieť dopredu a s ohľadom na následky činov, ktoré teraz vykonáme a nie na pomstu a nechať sa uniesť emóciami. Bodaj by to tak fungovalo aj v reálnom svete. Čaká nás zaujímavá konfrontácia Holdena a Inarosa vo voľnom priestore, prednosť namiesto bitky ako zo Star Wars ale dostane taktika. Len mi nejde do hlavy, ako by sa mohlo všetko uzavrieť v nasledujúcich troch epizódach. ()

warrenur

Gerrila resp. terrorist-tactics Inarisovi z casti vychadza a z casti obracia proti nemu. Uvidime ako pozemstania zafunguju na Ceres-e, ktory mal fungovat ako humanitarna pasca. Tie vybuchy v zavere boli len rebelia? Tah Holdena bol len kvoli synackovi milenky na palube? Ked moze zastavit "intergalakticky" problem jednym torpedom a statim hlavy povstania? wtf?! Ano, bolo by to nahle a bez pripravy, ale divacky to mohla byt vitana "sokova terapia"...meh. Zrejme je v plane odstranit ho jeho samotnym synatorom...snad sa mylim. Kiez by sa gro vyriesilo uz tuto seriu, ale tak to zial nebude. Ako dlho bude Amazon natahovat galakticky konflikt? Nemal by som nic proti, keby boli serie "naplnene obsahom". 65% ()

Necrotongue

Nebýt toho deaktivovaného torpéda, přidal bych i slabší pátou pěticípou, takhle jsem se ale nechal jen zbytečně otrávit. Střídaly se skvělé i slabší momenty, ale jako celek na mě fungovala třetí epizoda velmi dobře. Po čase zase došlo na staré dobré Lunatic Fringe (https://www.youtube.com/watch?v=zZglGbYGRtI&ab_channel=JonathanKershaw), které mě v seriálu baví nejvíc (a je jich tu paradoxně nejméně), a vypadá to, že se tvůrci rozhodli napravit své přešlapy z předchozí řady. / Poučení: Diktátoři nemívají pochopení pro alternativní názory. ()

cyphercz

Obsazení Ceresu byla teda pořádná nuda, neříkám, že by to musela být nějaká extra akce ve stylu Halo, ale aspoň něčím to oživit místo dlouhých záběrů na rozdávání dávek pro Belťáky apod. Dění na Laconii bylo už tradičně o ničem, už potřetí tu máme malou dívku, tůňku se skalkou a divného tvora co asi nějak oživuje mrtvé, zzzzzzz. Opravdu jsem moc zvědav, k čemu tenhle wtf děj směřuje a proč je na něj upíráno tolik pozornosti... Nejlepším momentem dílu byl tedy souboj Roci vs Inaros, i když už ta nesmrtelnost hlavních hrdinů začíná být až moc velká, přece jen 3 Belťácké lodě vs pouhá jedna fregata? A Holden nechá Inarose běžet? Moc tomu nerozumím ()