Peter sa ocitá vo väzení. V noci ktosi vyrabuje byt jeho rodičov a Evy. Policajtka Stella na Petrovu žiadosť hľadá v archívoch kancelárie štátneho zastupiteľstva dokumenty k prípadu Národní důlní. Zistí však, že zložku niekto zničil. Rozhodne sa preto vyhľadať vtedajšieho vyšetrovateľa Bačáka. Ten Stellu varuje – keď nedá od prípadu ruky preč, stane sa jeho obeťou. Evu kontaktuje anonym a žiada niečo, čo u nej Daniel nechal. Eva však netuší, o čom je reč. Sľučka okolo hlavných postáv sa sťahuje, všetci sa ocitajú v ohrození. (HBO Europe)

Necrotongue

No a je to tady, došlo na má slova, piškot se neosvědčil, přitom jsem už dvakrát upozorňoval na PRECLÍK!!! Ale mě prostě nikdo nebere vážně. Páté epizodě bych býval udělil pět hvězdiček, kdyby nebylo celé řady předvídatelných situací, které mi zbytečně kazily divácký zážitek. I přes tuto připomínku se stále jedná o velice solidní seriál, který mě baví a už se těším, jak se to celé vyvrbí. ()

Jara.Cimrman.jr

"Víte hovno. A já bych Vám doporučoval, aby to tak zůstalo." Tak já toho vím víc. Třeba vím, že když ve filmu nějaká postava řekne, že něco zjistila a že to sdělí později, tak už nic neřekne. Taky vím, že pokud se vyšetřovateli podaří zmizet z případu, ve kterém jde o život, tak se do něj po letech dobrovolně nevrátí. A co je nejhorší, tak mi bylo od začátku jasné, kde je TO, co gangsteři hledají i jediné možné přístupové heslo. Ne, nejsem nijak zvlášť bystrý. Tohle jenom není moc originální. Ale jednoho překvapení jsem se přece jen dočkal a to toho, že už nedojde na avizované rozšlápnutí piškotu pod rohožkou. Škoda. ()