Praha vs. prachy

Kamera:

Markus Krug

Účinkujú:

Janek Rubeš

Tak dlouho Janka Rubeše štvalo, co se v Praze děje, až vzal do ruky kameru a šel natočit ty největší nekalosti, které se v ní odehrávají. (StreamCZ)

borohub odpad!

Věříte tomu, že v roce 1969 nepřistáli Američané na Měsíci? A věříte tomu, že všechno ovládají Ilumináti? A máte rádi pohádky? Pokud jste třikrát odpověděli ano, rozhodně se vám toto znásilnění kamery bude líbit..Viděl jsem pouze jediný dil a to s Krnáčovou. A i přesto, že si Janek myslel jak jako filuta nad Krndou vyzrál tak realita je úplná jiná... To že odhaluje nekalosti Prahy je fajn, ale tak ať navrhne nějaké řešení, nebo ještě lépe ať veme zákon do vlastních rukou a pěkně to natočí.,. Ono je totiž jednoduché ukazovat na něco prstíkem. Pro mě je to odpad odpadů, ale chápu že to má 92%, přece jenom Česi jsou úplně vymletí a věří tomu že všichni kromě strýčka Andreje kradou.. 5%.. Mrdka ()

bohhous22

Reality show jak má BEJT 👍v případě že vedle sebe posadis Vyvolený a tento pořad,i s minimem zdravyho rozumu pochopíš,že reality show není výhradně jen bahno TV zábavy,ale i zajímavá investigativní aktuální a neméně adrenalinová záležitost ()

Jsem_Uprimny

První český seriál, který má smysl, koule, správnou délku, děj, je napínavý, skutečný, a naprosto dokonalý. No a jako správný český seriál všechny občany české republiky pěkně nasere ale v jakém si dobrém slova smyslu, všichni jsme teď totiž strašně nasraní na taxikáře a doufáme, že se mladému nadšenci podaří zvládnout jeho vůbec nejtěžší možný cíl. Dostat všechny taxi zloděje pryč z pražských ulic. Jako zastánce dobra říkám: Běž, máš na to, dokážeš to! Ale jako zastánce peněz říkám: Jsi v prdeli, nemáš sebemenší šanci, protože kdo má peníze, má i moc. Ať tohleto dopadne jakkoliv určitě si to nenechám ujít, hrubost největší!! ()

maresakjan

Janek Rubeš nesmlouvavě a pro něj i nebezpečně dokumentuje velmi prorostlou korupci v Praze, se kterou asi bohužel ani tento pořad nic neudělá, jelikož magistrát v čele s Krnáčovou a jejím mluvčím jsou absolutně neschopní podniknout cokoli proti mafii taxikářů... ()

Jirkason

Ať se snaží Janek čím víc, pokuď ti ze shora s tím nic neudělají, tak se nic nezmění. Je to byznys a neskutečná drzost, poslední díly se to navíc dost přiostřuje. Kvalitní pořad, dost mě oslovil. Janek je podle mě hrdina. ()

TonoM

Stream opravdu jde vzestupnou tendencí výš a výš. Tohle je to nejlepší, co jsem od streamu viděl. Propracované díly o nechutných taxikářích jsou opravdu velice kvalitní, Janek Rubeš do toho pořádně píchnul:-) ()

Jirka19320

Jen tak dal STREAM. Jsou to vsechno zlodejsky prazaci a ubozaci,co si nedovedou vydelat poctive ale pouze kradezi. Jen at se to dostane i za hranice jaci to jsou hajzly. ()

djp.007

Jak by asi vypadaly komentáře kritiků rok po spuštění pořadu? Z neuvěřitelné bomby se stala vyhaslá prskavka na úrovni většiny pořadů "Televize Stream", takže je to vlastně v pořádku. ()