Alex (Ben Stiller) a Nancy (Drew Barrymoreová) žijú priam americký sen a tvoria mladý pár s budúcnosťou pred sebou. Nancy pracuje v prestížnom časopise, Alex pracuje na svojej druhej knihe, a hlavne – majú jeden druhého. Chýba im už len to jediné – ich vlastný domov. To platí až dovtedy, kým ich predajca nehnuteľností nezavedie do Brooklynu, kde objavia dom svojich snov – čarovný starý dvojpodlažný byt. Je dokonalý – krásne zariadený, starostlivo zrenovovaný. Alex a Nancy budú musieť hlbšie načrieť do úspor, než očakávali, ale kto by odolal dvom poschodiam a trom krbom s pôvodnými kachličkami? Ich nový domov má však aj niečo, s čím nerátali – starú pani Connellyovú (Eileen Essellová), ktorá býva na hornom poschodí. S ohľadom na jej vysoký vek a krehké zdravie Alex a Nancy predpokladajú, že nepohodlie spoločnosti tejto milej starenky bude len veľmi dočasné, stará dáma však nie je až taká nevinná a krehká, ako si mysleli. Množstvo jej požiadaviek pomaly, ale pravidelne rastie, a Alex s Nancy nakoniec šialene zariaďujú, vybavujú, opravujú, ubezpečujú a míňajú energiu na svoju nájomníčku viac, než človek znesie. Ako sa ich úžasný život začína rúcať, ich domov je nakoniec všetkým, len nie domovom ich snov. A vtedy si uvedomia, že v láske, vojne a nehnuteľnostiach je dovolené všetko. Rozhodnú sa babičku zniesť zo sveta, ale po niekokých nevydarených pokusoch si objednajú vraždu u profesionála Chicka (James Remar). Lenže na Connelyovú je krátky aj on... (TV JOJ)

BrckoGOS

Není to uplně typická Stillerovina a možná to je to, co mi na tom filmu vadilo nejvíce. Stejně tak kombinace s Drew Barrymore mi neseděla. Není to špatné, jen tomu chybí šmrnc, nějaké napětí, nějaká legrace. Považuju to za velmi slušnou suchařinu. ()

Muff

Film, který jsem viděl třikrát a stále se některým scénám směju, nemůže být špatný, tudíž dám 4*, i když je to vlastně ptákovina. ()

AVP

Pořád stejný Stiller a taková divná, nijak nepřitažlivá Drew, ale jinak pohoda, člověk se občas zasměje a to je asi tak vše co se dá od tohodle kousku čekat. A jinak. Ta babka je ďábel :) ()

david666

Slušně jsem se pobavil. Myslím, že tahle komedie si drží laťku po celou dobu trvání, nejsou tady hluchá místa. A "baba" je fakt skvělá. ()

Sonick

Není to přímo špatné, ale mě to iritovalo. Každá scéna, dvojice Barrymore-Stiler a hlavně ta bába. I když ta možná měla. A iritoval mě fakt, že to zkonstruoval deVito. ()

Bugiii

Pro mě je to jedna z těch lepší komedií, některé vtípky se povedly, některé ne. Rozhodně to ale má děj, smysl a originální téma;) ()

cici24

Dobrá komedie....bába je fakt hrozná a nájemníci prostě neschopní....kdo mi trochu vadil byl samotný Stiller, jakoby se pro tuto roli nehodil, nevím nějak mi v tom nesedl....neříkám, že jinak hraje parádně, ale tohle byl z jeho horších projevů...jinak dobrý... ()

Mapl

Obecně se to nedá považovat za úspěšné dílo, ale mě to pobavilo, rozesmálo a místy i šokovalo a to byl asi hlavní záměr tvůrců. Ideální pro nudný večer, když se chcete zabavit... 3* - lepší průměr. 65 % ()

Vala

Baba pobavila! :D Ale nervy bych na ní neměla to teda ani náhodou.Ale musím uznat,že Eileen Essell podala na svůj věk výborný výkon! ()

LencaN

Dost často předvídatelné, někdy laciné, jako pár se mi Stiller a Barrymore nelíbili a některé nástrahy babči podnájemnice byly moc na sílu. Ale smála jsem se a to jsem se dlouho u něčeho tak nezasmála a to je pro mě u komedie hlavní. Plus ta pointa na konci ... celou dobu mi něco neštimovalo, ale tohle mě opravdu nenapadlo. ()