TheDarKnig

Kyanid štěstí lepší než kdy předtím. Těžkotonážní humor, který se nebojí žádných hranic a přesto nikdy nepřejde hranici trapnosti. A delší příběhy tomu sedí jako zadek na nukleárním odpadu. (1. komentář, 2. hodnocení) ()

Kothy

Docela masakr. Každý díl je jiný a je plný různých ujetých blbostí. je to váýně sranda. Tenhle humor mě asi jen tak nepřestane bavit. "Všude vidím zadky." :D ()

easaque

-3* sice jsem na VideaČesky.cz tento krátkometrážní animovaný seriál zahlédl, ale ani přes tamější vysokou oblíbenost mě nezlákal. Až místní vysoké hodnocení mě přinutilo překousnout jeho skromnou animaci a zkusit ho. Protože pár dílů bylo opravdu trefných s dobrým nápadem a k popukání (např. Veselí medvídci, Kouřové signály, Farmář, Rozhodnutí, Rozvod, Oslavenec, Reklamy) tak jsem zkouknul nakonec téměř vše. Kvalita jednotlivých dílů je docela nevyvážená a i když nejsou vyloženě hloupé tak celkový průměr je spíš slabší průměr a lepší mi přijdou spíš kratší epizodky než ty desetiminutové. Tudíž se jeho fanouškem nestanu a nebudu netrpělivě vyhlížet každý nový díl. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0-1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1-2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2+ /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

John8

Jendoduse nepredvidatelny humor hraniční s naprostou dokonalosti, ale zase na druhou stranu i muzeme videt um autorů pri tvorbe desive nebo depresivni atmosfery (porod me stale desi, a depresivni epizodu jsem ani nedokazal dokoukat) ale jsem tu hlavne kvuli humoru a ten je zde tak jak ho mam rad: bez zábran šokující a hlavně vždy vtipne. ()

Luk Skywalker

Myslel jsem, že to bude lepší, asi jim kraťasy sedí více. Jinak je to klasika, vtípky, černý humor, názvy epizod vůbec nekorespondují s obsahem atd, ale něco tomu chybí, tak v tomto případě jen tři hvězdy. ()

MartinTerran

Přišlo mi to slabší než jejich kraťasy, ale i přesto se jedná o pořádnou zábavu. Našli by se lepší i horší díly (příběhy), které byly často brutální a černohumorné, přesně jak to máme rádi. Hodnocení: 78/100. ()

muti

Celý seriál si zakladá na fekálnych vtipoch a holych zadkoch. Mnohé z ich vtipov bývajú aj samoúčelné bez nejakej pridanej hodnoty. Zatiaľ najlepšia časť pre mňa bola S02E04 Too Much Time, kde sa dozvedáme prečo si treba pozorne čítať manuál ku stroju času ☝️ ()

Lucas005

Některé gagy opravdu výborné s dobrým načasováním, jiné podivné bez jakékoliv pointy. Animace sice zlepšením od původních kraťasů, ale stále ne na nějak vysoké úrovni, což ale zas tak potřeba není. Jako rychlá youtube zábava to postačí. ()