Happy Tree Friends

• USA Happy Tree Friends

Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířecích kamarádech a jejich dobrodružstvích, která dobře začínají, ale skoro vždycky skončí nějakou pohromou.  Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířátkách a jejich dobrodružstvích, která ovšem vždycky skončí nějakou pohromou. Do nesourodé partičky kamarádů patří mimo jiné králík, tchoří slečna, los a bobr, ale ať už si udělají piknik v lese, vydají se po medvědích stopách nebo zamíří mezi zběsile jedoucí auta, je jasné, že zmatek na sebe nenechá dlouho čekat. (oficiálny text distribútora)

Fixa

Mně brutality a násilí ve filmech nedělaj problémy, záleží jen na tom, kdo se na to dívá a jak si to přebere. Přijde mi, ale smutný, že hlavní devizou seriálu je to, jakým způsobem přijdou "roztomilá" zvířátka o život. Někomu to přijde vtipné, ale mně to přijde bezduché. Nepohoršuju se nad tím, ale ani se tím nebavím. Je to prostě jenom rozšíření Itchiho a Scretchyho o pár dalších zvířátek. Nechápu, jak to může mít tolik dílů. Viděl jsem asi tři a byli opravdu o hovnu. Krev, ha, ha, ha..........krev, ha, ha, ha........střeva, ha, ha, ha........krev, ha, ha, ha........ Pro mně nuda ()

ivishka

Asi nejsem milovníkem morbidního humoru, protože tomuto jsem nikdy nepřišla na chuť. Přijde mi nechutné, že vnitřnosti tak krásně zanimovaného králíčka nebo veverky atd se rozprsknou někde na zemi nebo z nepochopitelného důvodu se omotá jeho oko s nervy na strom.. prostě nebýt tolika vulgarit a nechutností možná by se mi to líbilo. Bohužel tahle brutalita je shledávána zajímavou tak jen říkám za sebe, že se mi tento druh humoru značně nelíbí podobně jako u kraťásků Itchy a Scratchy v Simpsonech... Dvě hvězdy za krásná zvířátka a nic víc. ()

gogo76

Krvavý balet a drsný humor pre dospelých a hlavne pre tých , ktorí vedia brať zobrazované násilie s humorom.Tí , ktorí to dokážu, si užijú aj srandu aj potoky krvi.Celkom chápem,že to nemusí sedieť každému,ale ja som sa slušne bavil.Za nápad a pár vydarených dielov dávam štyri, ale časom tá krv omrzí a po zhliadnutí niekoľkých dielov už nás tvorcovia nemajú čím prekvapiť, takže u mňa 70%. ()

ViktorS

Hovorí sa, že tento animák robí z ľudí psychopatov, ale pravda je taká, že len dáva ľudom to čo občas chcú a to je brutalita. Takto si ju človek pekne v milom nevinnom animáku vychutná aj sa zasmeje. Len zaujímavé je, že aj keď je tento animák (pravdepodobne) 18+, tak ho pozerá prevažne publikum do 18+. Aspoň u mňa to tak platí, lebo čím som starší tým ma tento animák menej láka (naposledy som si pozrel nejaký diel asi rok - dva dozadu). To však neznamená, že je zlí. Mám na neho "pekné" spomienky. ()

PanSoudce

Spousta lidí to chápe jako seriál pro děti - proto jim nad tím pohoršeně padají držky až na zem. ALe tohle je animák pro dospělé, vcelku dobrý odreagování a ukrácení času v čekárně, kdy se z mobilu ozývají jenom ty šílený animácký skřeky a lidi na vás čumí jako na úchyla. Každopádně je to jako s každym seriálem, mě zase pohoršuje ordinace v růžový zahradě a taky nebojuju proti jejímu vysílání jako někteří odpůrci HTF ()

• Inspirací pro postavu Disco beara byl Disco Stu ze seriálu Simpsonovi (od r. 1989). (t.mon)