Likan7 odpad!

Když jsem byl malý, koukal jsem každou sobotu ráno na Pokémony. A pamatuju si, jak se Ashovi vyvinul nějaký pokemon na silnějšího, tuším Charmeleon v Charizarda. Za týden koukám znovu, a je tam opět Charmeleon. Až po několika letech jsem se dozvěděl, že Nova prostě a jednoduše motala epizody jak se jí zachtělo. Tehdy jsem byl malej a neřešil jsem to, jenže u sci-fi seriálu jako Colony je tenhle wtf pocit trochu blbý. Od posledního dílu uběhl snad rok, nikdo nic neřeší a pokud ano, tak maximálně párty v obýváku. Z vojáka Brama je Bram, se kterým cloumají hormony a já si říkám: "co to sakra je?". Třetí série začala konečně připomínat seriál, který jsem na začátku očekával a najednou z toho mám Ordinaci v růžové zahradě. ()

warrenur

Pozeram, ze hodne divakov zaskocil vyrazny casovy i vztahovy posun. :) Je to sci-fi damy a pani. A naviac, "all clues were there". Dali nam dostatocne mnozstvo vstupov, aby sme to vedeli skusnut a i si predstavit, co a ako. Vieme akurat, ze zrejme algoritmus, ktory "zneuzivali" povodne, ich tvorca vyuziva podla seba a ze nas tatino, i ked s novou identitou v "databaze" stale figujure s tym prvotnym. Nuz a on skor, ako jeho bystra zenuska pochopil, ze ....hoci komunita...stale kolonia. Jedina za oknom v starej bytovke, tak snad da "grumpy" muzickovi konecne za pravdu. Potesil navrat pasaziera v uplnom zavere. Predpokladam, ze pre niektorych "vykolajeny" vlak sa dalsou epizodou vrati spat do "kolaji". 65% ()