The Last House on Cemetery Lane

Veľká Británia, 2015, 81 min

Scenárista se přestěhuje na ospalé maloměsto do starého honosného domu. Tam ale přebývá něco nadpřirozeného a na povrch začnou vyplouvat děsivá tajemství. (Netflix)

Morholt odpad!

Další z ranků hloupých a zbytečných filmů, který nezaujme vůbec ničím. Pokud něco film chrakterizuje, tak je to blbnutí hlavního hrdiny se spiritistickou tabulkou, po které jezdí plastovým panákem a je evidentní, že tu nepůsobí žádná vyšší moc. Existence podobných škvárů mě nepřestane udivovat, ale na druhou stranu pokud se najdou blbci, jako třeba já, kteří tomu věnujou čas, tak proč to netočit, že jo. ()

Campbell

Slabá konina a další ukázka toho že duchařiny se dnes již moc točit neumí. I když točil to režisér sračkového Amytiville asylum které bylo špatné takže je moje chyba že jsem čekal něco více. Nejvíce mě rozesmál konec který byl tak hloupí a neakční že jsem prskal smíchy ta herečka na konci se tvářila drsně ale vypadalo to fakt úděsně. ()

SOLOM.

Ještě než dnes již nebožtík Andrew Jones začal úzce spolupracovat s Netflixem, měl na svém kontě několik céčkových braků a tento film je bohužel jedním z nich. Vlastně ani moc nechápu, proč si ho následně vybrali, ale asi se jim hodilo, že jeho filmy nestáli moc peněz a jeho „plodnost“ pomohla plnit kvóty pro odběratele. Co na tom, že většina jeho filmů stojí za starou bačkoru a mají téměř nulovou hodnotu.     Viditelně se rád nechal inspirovat u svých kolegů, protože o nějaké originální myšlence si můžeme nechat jen zdát. Domů s pochmurnou minulostí se ve filmech objevila již celá řada a každý z nich měl nějakou tu pochmurnou minulost, či se v něm skrývalo něco rádoby děsivého. Tady se k tomu připletla ještě romantická vedlejší linka, ale hororový fanda až na pár momentů ostrouhá. Těch pár nočních můr, krvavý nápis, gramofon co se sám pouští uprostřed noci – to bylo to jediné, co mělo alespoň trochu navodit nadpřirozenou atmosféru. Teprve se samotným závěrem a odhalením onoho tajemství přišlo na řadu i trochu toho násilí. Ale to už u toho většina diváků bude usínat nudou. ()

kaylin

V hororu „The Last House on Cemetery Lane“ se hodně mluví. Dělá se to víc než cokoli jiného. Film se tím snaží dát najevo, že je něco víc, že dokáže stát i na vztahovém podkladu, ale ve skutečnosti to nepotvrzuje, protože prezentovaná romance prostě není dost dobrá a silná na to, aby vás dovedla strhnout a provést jinak nudným hororem, který opravdu nevyděsí nikoho. ()

George Stobbart

Vyhorený spisovateľ sa z Londýna presúva do tichého vidieckeho sídla, no má pocit, že ho tu prenasleduje niečo nadprirodzené... Už len kvôli tomu zbytočne dlhému a zavádzajúcemu názvu som od tohto hororu nič nečakal a prekvapenie sa veru nekonalo. Len ďalší z nekonečného radu bezcenných, nudných a prázdnych počinov, ktoré by si radi ukradli aspoň trochu pozornosti, potichu dúfajúc v niečo viac. Ale kde nič nie je, nie je ani čo brať. A toto je len také mystery dno, na ktorom by bolo treba ešte veľa pracovať. ()