Všetko alebo nič je príbehom o vzťahoch, ktoré nás valcujú, o ženskom priateľstve, ktoré nás chráni, o mužoch, na ktorých sa nezabúda... aj keď vlastne toho nie sú hodní. Príbeh popretkávaný sarkazmom, humorom, hnevom, beznádejou, vášňou, smiechom, slzami, mužským egom a ženským sebavedomím. Príbeh tak skutočný, že v ňom objavíte samých seba... (Continental film)

milous11

Včera jsem byl na tomhle filmu v kině, a musím konstatovat že se opravdu moc povedl :-) na to že jsem chlap, tak jsem se i trochu zasnil jak je tenhle svět krásný když člověk touží po lásce. Když to začalo jiskřit mezi Táňou a Michalem, tak to hned bylo zajimavé :-) sexuální scény byli moc super, nečekané a zajimavé, prostě ze života :-) za mě 5hvězdiček ... ()

vavria01

Příjemné překvapení, oddychovka, u které nemusíte přemýšlet, vhodná pro partu kamarádek. Škoda jen momentů, kdy film vyloženě působí jako parodie sama na sebe. ()

pornohavo

Nič nové, trochu gýčovité, avšak prekvapivo zábavné. Podobný scenár ste už niekde určite videli, ale som rád že máme na Slovensku opäť jeden pozeratelný film kde herci naozaj hrajú, kamera pracuje a v kine sa ľudia smejú. Len tak ďalej. Pre mňa zábava za 75% ()

MySch017 odpad!

Otrasný film. Márne hľadám niečo pozitívne (okrem Pauhofovej a skvelého Kostelného), no nič mi neprichádza na um. Lacné vtipy, na ktorých sa smiali pripečenci vedľa mňa počas 3/4 filmu aj vo chvíli, keď sa nič nedialo (bože, ľudia, nefetujte, keď idete do kina), sexuálne scény z béčkových (céčkových, v tomto prípade by som v abecede ešte klesal) erotických filmov, logickosť niektorých scén človeku až vyrážala dych v tom, aká bola nelogická a všetko to klincoval príšerný dabing. Ten rozdiel medzi klasickým hlasom vo filme (Kostelný) a nadabovanou Pauhofovou, alebo Maštalírom, to bolo fakt nepočúvateľné. Toho, komu tento chorý nápad skrsol v hlave, by som rád videl a potriasol mu rukou za "skvelú" robotu. Toto že sa natáčalo 2 a pol roka a ďalšie 2 sa riešil scenár? Tento film je presne taký slabý a lacný ako aj Urbaníkovej knihy. Prvoplánové, nedomyslené, gýčové, trápne. ()

Lonelybiker

To je film, který vás asi ničím nepřekvapí. Příběh trochu nereálný a scénář je postavený na idealistické vizi, kde vše nakonec klapne, ale k čertu s tím vším, když se na to tak hezky kouká. Poslední půlhodina stojí za to a Kláře to moc sluší. ()

Zuzina

Těšila jsem se na další pěknou českou komedii. Omyl :-( Film nezachránilo ani dobré herecké obsazení. Každá postava bojovala o svoje místo na slunci. Nechápali jsme chování hlavní hrdinky. Romantika??? Tak to rozhodne nebyla. I když jsme se občas i zasmáli, odcházeli jsme s pocitem ztraceného času. ()

sunny.day

Hezká komedie. Nenucený humor, uvěřitelné výkony herců, obyčejný stereotypní příběh bez nějakého většího smyslu, ale to tady ani nebylo potřeba .. taková správná česká oddychovka .. Jediný, co mi opravdu vadilo, byl ten nepovedený dabing polského herce .. jako proč? Myslím, že máme u nás nebo na Slovensku hezčí herce, cpát tam tohoto poláka podle mě nebylo potřeba :) 75 % ()

Konev

Ani kočka, ani pes. Ani komedie, ani romantika. Rádoby komediální situace, které ani křečovité úsměvy Kláry nedohoní. Zlaté filmy s Ondrou Vetchým!! Ta jedna hvězda je za celkem rozumný konec, jinak bych dal odpad. ()

Lady_Gaga

Pauhofová?! Proč?! Kdy všem těm režisérům dojde, že ten film vždycky zkazí? Takových krásných a talentovaných hereček všude a vybere se tohle... ()

semankovag

Hrdinky riešia milostné pletky, muži zväčša z kategórií sukničkárov, ex, gej-kamarátov a občas šarmantný doktor, ktorého treba nechať dlho čakať na príležitosť. Super kamarátka, detské sny, vysnívané momenty. Podnikateľky, zväčša navonok krásne , bohaté, úspešné , avšak plytké, prvoplánové , bez hĺbky a podstaty. Všetko čo chcú vidieť tínedžeri a nič pre tých, čo čakajú niečo viac. ()

Rimina

Děkuju takovým filmům za to, že mě vždy ještě víc utvrdí v tom jak jsem šťastná, že nejsem taková blbá slepice jako hlavní hrdinky. ()

tepok

Hrdinky s IQ houpacího koně. Divný mezinárodní mix herců, který nefunguje. Dabing, který buší do uší. Nereálný děj a dialogy. Jediný, kdo šel, byl Petr Vaněk a jeho hláška, že je "starý jako Highlander", což vyvolalo jediný můj úsměv za celou tuto "komedii". ()

inhotep

Klárka a Táňa jsou tak strašně fajn, že jsem filmu odpustil mnohé... Jinak je to limonáda na kvadrát, kde je všechno úžasné jako v "románech na pláž", kouká se na to ale vcelku vezky a je to občas i docela vtipné. ()

Milsa

Na to, aký humbuk sa robil okolo toho, to nebolo nič extra. Videl som aj lepšie filmy. Ani koniec nebol nič extra. V podstate nie je čo tomu filmu povedať, že toto je výborné alebo toto stojí za to. Na jedno pozretie a viac sa o tento film už nestarať. Na druhej strane, aby som len nekritizoval, pozerateľné to bolo. ()

StandikK

Moc nerozumím, proč má film tak málo procent :-( Koukat se na to dalo, humor nechyběl, romantika také ne. Sice od začátku lze odhádnout, jak film skončí... Ale vo tom to je - natočit fajný film s jasným scénářem... Toto je také dost velký um. Takže, za mě "dost dobrý"! ()