Všetko alebo nič je príbehom o vzťahoch, ktoré nás valcujú, o ženskom priateľstve, ktoré nás chráni, o mužoch, na ktorých sa nezabúda... aj keď vlastne toho nie sú hodní. Príbeh popretkávaný sarkazmom, humorom, hnevom, beznádejou, vášňou, smiechom, slzami, mužským egom a ženským sebavedomím. Príbeh tak skutočný, že v ňom objavíte samých seba... (Continental film)

bigbadboy

...film za nejhorší dialogy vyhrává ... Všechno nebo nic ... díky bohu za gaye! Člověk se alespoň 3x za film zasměje. Zbytek času budete valit oči, jak je možné vytvořit takové veledílo. Nepovedlo se prakticky nic - scénář hrůzostrašný, kamera podivná a umělá, herecké výkony (kromě gayů kterým dávám čestnou hvězdu) umělé a neuvěřitelné, scény vykradené ze všech filmů světa. Závěrem ještě jednou: Ach ty dialogy! To bych blil! ()

kingpsch

Nechcem byt prilis kriticky,ale bola to sracka.predpokladam ze aj kniha ako namet.Prva polovica cisty odpad druha o pol stupna lepsia.Vobec som nepochopil angazovanie toho polskeho herca co odohral cely film v jednych teniskach,tvaril sa jak poloretard s tym svojim pripecenym usmevom ako keby sa prave vyliahol ()

tsatsiki

Film měl šanci být dalšími Ženami v pokušení, ale i když měl dobře našlápnuto a byl vtipný, tak do zabili romantickými částmi, v kterých se nic moc nedělo a neskutečně to zabili dabingem. Dlouhý a Dvořák to dabovali, jak kdyby jim to bylo uplně jedno a hlavně bylo to nasazené tak, že to celé znělo uměle a spíš to otravovalo. A hlavní herec, kterého daboval Dlouhý neměl charisma, tak mě ani nebavil. Prostě přes velké očekávání jsem dostal romantiku, kterou ocením na 3* za dobrou technickou práci kameramana, za docela dobrý scénář a herecké výkony(krom poláků) a hlavně za Light and love. ()

koza3

Kdybych na to koukal po obědě, tak mám nutkání zvracet. Vykrádačka Pretty Woman, Notting Hill, Deník Bridget Jonesové a bůh ví čeho všeho ještě splácaná dohromady. To snad nemůže projít. Nemastné neslané gegy, výkony herců to všechno stálo za hovno. Rád jsem se podíval na "Zaklínače" s přirozeně šedivými vlasy, ale jinak jsem trpěl. Druhá půlka je jak od jiného režiséra. Vtip střídá drama a nějaká ta zápletka. Trošku se nám to posune, dojde i na nějakou tu erotiku, ale už to nezachrání přepálený start. Konec klišé, snaha o dramatičnost, aby si něžné polovičky pobrečely. Nevím, zda to vyšlo, ta moje žena se na to koukala asi stejně jako já. Škoda, že nebyl více popsán příběh Jakuba. Z cesty do Itálie a tajuplného charakteru bylo cítit něco více, snad i nějaká ta tragédie. Kdyby byl trošku zpracován jeho námět, možná by to mělo lepší kouzlo. ()

blondboss

Poslednou dobou vzniká vcelku dosť podobne ladených romantických komédií, hlavne u našich susedov. Musím ale povedať, že práve táto je jedna z tých podarenejších a aj napriek tomu, čo si môžeme o Evite Urbaníkovej myslieť v pozadí rôznych šumov okolo jej osoby, túto predlohu zvládla slušne. Nie je to síce nič svetoborné a už to tu bolo veľakrát v americkom vydaní, ale pozeralo sa na to super a pohodovo. Táňa Pauhofová a Klára Issová skvelá voľba. Nebyť otrepanej šablóny, dám aj viac, takto sú to len slušné tri hviezdy. 60 % ()

holka218

Průměrný film, který mě nijak nepřekvapil, ale ani nijak nezklamal. Táňa Pauhofová a Klára Issová se do filmu opravdu hodí. Docela mi vadil dabing polských herců, který je opravdu hrozný. Celý děj je dost předvídatelný a celkem ohraný. Některé hlášky byly docela dobré, takže jsem se párkrát i zasmála. e to prostě oddechový film u kterého se nemusí přemýšlet. ()

srolyma

RomanTyčka. Česko-slovensko-polská romatyčka, což je ten hlavní problém, protože nadabovaní polští herci působí naprosto strašně. Jinak na to, že je to jen přiblblá harlekýnka, tak se tam našlo překvapivě hodně vtipných hlášek a situací, takže to i pobavilo. Hlavně ten loztomiloučký páleček teploušků. ()

sorrow

Tohle se mně opravdu nelíbilo, vše takové přehrané, afektované, hlavně od Issové a Kostelného (tohoto herce fakt nemusím), konec naprosto předvídatelný. Scénáristky se asi snažily čerpat nápady v zahraničí, např. film mně dost svým stylem připomíná Bridget Jonesovou (kamarád gay, ačkoli už třicátníci, všude jezdí spolu, dva nápadníci na hlavní hrdinku, jeden mizera, druhý naprostý slušňák), nebo např. Lásku přes internet (majitelka knihkupectví a "zlý" developer Žebrowski, resp. majitel velkého obchodu Hanks, kteří o malé knihkupectví zrovna mají zájem a současně se zamilují do majitelky), apod. Mimochodem, proč když někdo jede v českém filmu na výlet, vždy jede do Tater? Román pro ženy, Román pro muže, Hodinový manžel, Všechno nebo nic? Nevím k čemu měla být dobrá závěrečná naprosto trapná scéna s Marešem, kdy Kostelný vyskočí z okna přízemí a pak se za oknem směje, fakt sranda, HA HA HA. ()

plnyhrnek

Co vlastně hodnotím? Dílko ve stylu Rosemunde Pilcher s prvky českého humoru . Někdo může říci odpad ale pro ženy co už nejsou teenky to může být potěšení . Love story jak vyšitá. Z tohoto pohledu bych dal I pět , ale postavy osudových mužů developera a doktora nebyly počeštěny a působí divně . ()

Kennedy_R

Není to úplně o ničem, ale moc mě to nevzalo. Sokola nějak nemusím a Gvinbleidd Zaklínač (Žebrowski) mi sedí daleko víc v historických a fantasy filmech. ()

Lewaso

To není červená knihovna. To je růůůžová knihovna s šedivým přebalem. Telenovela nacpaná do filmového formátu. Když přistoupíte na hru tvůrců, shlédnete namísto 1000 roztahaných dílů jeden ušukaný. A to za to stojí... ()

tomashinka

Typický příklad, že i romanticko vztahový film se dá natočit tak, aby se na něj dalo koukat. Byl jsem jediný muž v kině, mezi asi dvacítkou dam a to ještě proto, že jsem personál kina, ale rád musím říct, že nelituji. Od prvních záběrů jsem nespustil oko z plátna, nikam jsem neodbíhal jako obvykle a celý film jsem zhltnul bez jediné pochybnosti. Za každou cenu se snažím najít alespoň něco, za co bych ubral hodnocení, ale nedaří se. Film je plný nějakého děje, řeší vztahové zápletky, které jsou ze života a mohou se stát - ano, je to trochu červená knihovna, ale zdaleka není tolik přeslazená, naivní a nereálná jako obvykle. Opravdu skvělý výběr herců, zejména pánové Żebrowski a Deląg - super nápad sáhnou po méně známých tvářích z Polska - jsou neokoukané, neskutečně charizmatické a do příběhu sedly jak prdel na hrnec. I dámy Pauhofová a Issová, ač okoukanější, hrály nádherně a bez rozcapování a přehrávání. Mimochodem - první film v historii, kde Luděk Sobota hraje normálně někoho normálního (asi stárne). Co mě vyloženě nadchlo je hudba. Naposledy jsem takové nadšení z hudebního výběru cítil v Románu pro ženy. Naprosto skvěle vybrané skladby, film je jich plný a muzika je tou pověstnou třešničkou na dortu celého díla. Další superlativy si zaslouží kamera a vůbec řada záběrů, jak z interiérů, ale především z exteriérů - na film se prostě hezky dívá. Ve srovnání s tvorbou poslední doby má film děj a to po celou dobu a má smysluplný a nějaký konec. A na závěr - film je inteligentně vtipný, vtipy nejsou trapné a nucené. Děkuji za ně, konečně jsem se po dlouhé době zasmál a neříkal si přitom, že to je zábava pro blbečky. Můj pocit z téměř dvou hodin mého života je, že jsem je nepromarnil (a kdyby nám trochu zvedli prachy v kině a zlevnili popcorn, tak jsem v sedmém nebi). Nemám co bych vytknul a s radostí dávám plný počet. ()

Anetulicek

A čo, že je to film pre ženy... nech...ja som sa neuveriteľne bavila. Herci boli skvelí, Táňa nesklamala a Poľskí herci boli veľmi sympatickí :)... Hláškovalo sa o sto-šesť..Jediná vec, ktorá mi tam vadila... aj to prešlo po pár minútach, bolo predabovanie Českých hercov... ale ok asi to tak malo byť. Každopádne mám taký pocit, že ľudia ktorí tento film pozerali (hodnotili), navštívili kino vo veľmi zlej konštalácii hviezd, lebo aj najväčší mrzúť sa musel zabávať...5* ()

GzL odpad!

Jak už tady někdo vtipně poznamenal: Klára Issová jako kráska? S Polívkovou a Holubovou by mohly dělat "tři malá kuřátka". Čeho se ještě, díky protekcím, dočkáme?! ()