Miliardové výkupné

• Česko Miliardové výkupné (viac)

Keď po autonehode dôjde obom ich rodinám trpezlivosť, Kyle Hartmann (Jeremy Sumpter) a Amy Tiltonová (Phoebe Tonkinová) sa ocitnú medzi ostatnými rozmaznaným, nezvládnuteľnými synmi a dcérami z miliardárskych rodín celého sveta. Všetci sú sústredení na odľahlom ostrove pri škótskom pobreží, kam ich frustrovaní rodičia poslali na drsný kurz prežitia. Rozmaznaní výrastkovia tak dostanú poslednú príležitosť dospieť, vzdať sa svojho ľahkomyseľného života a prijať za svoje činy zodpovednosť - alebo riskovať, že budú vydedení. Ostrov však nečakane prepadne skupina žoldnierov, ktorí zabijú učiteľa aj strážcu a za prepustenie privilegovaných študentov požadujú najvyššie výkupné v histórii - jednu miliardu dolárov. Keď mladí zajatci zistia, že únoscovia ich tak či tak zabijú, rozhodnú sa im utiecť a využiť pritom svoj tvrdý výcvik. Musia vymyslieť skvelý plán, ako oklamať nepriateľa a zostať nažive. (TV JOJ)

skipik12 odpad!

no jako vetší kokotinu jsem uz dlouho neviděl. Parta rozmazlenejch fakanů je na ostrove, mají tydenní taboření v divočině, jsou z nich najednou 10x Bear Grylls kombinovaný s Chuckem Norisem?!! :) A vyřídí bývalé elitní vojáky jako nic :) A nejvíc mě bavili sceny : SPOILER když frajerka si zlomí ruku otevřená zlomenina a tou trčící kostí probodne cvičené frajerce krčnií tepnu:)))) Pak borec ji to rovná a udělá jen au:)) To vymýšlel fakt inteligent, asi diplomovaný profesionální chirurg- který má diplom max tak z koukání na Pohotovost na Nově:)) Scéna, kdy hlavní hero, uplný tajtrdlík si dáva bitku s profi zabijákem- to jsem málem umřel:))) Jen ze mě padalo: tak určitě... co půl sekundy. Poslení scéna mě dobila, jak frajerka s otevřenou zlomeninou, profi evidentně ošetřenou od lékařů,jelikož jich tam běhalo plno, má na ruce jen šátek a vesele tam běhá a ještě něco řeší :))))) No podle mě to může brát tak 10-ti letý děti:))) fakt kýč, nesmysl,bez děje,uplně na hlavu postavené scény. FUUUUUJJJJJ ()

mfanta

40% - Vcelku zajímavý hlavní námět, kde jsou zhýčkané děti největších bohatců světa poslány na převýchovu na pustý ostrov. Bohužel se to zvrtne, když toho padouši chtějí využít k získání vpravdě velikého výkupného. Bohužel provedení není nijak úžasné, postavy se často chovají nelogicky a scénář skřípe na spoustě front. ()