Me! Me! Me!

• Japonsko ME!ME!ME! (viac)
Animovaný / Krátkometrážny / Akčný / Pornografický / Hudobný / Sci-Fi
Japonsko, 2014, 8 min

Réžia:

Hibiki Jošizaki

Hudba:

TeddyLoid

Třetí ze série krátkometrážních animovaných snímků projektu Nihon Anima(tor) mihon'iči, který se snaží představit animovaná díla rázu co nejpestřejšího, avšak se stejnou chutí, láskou a nápadem vytvořenými. V tomto případě syntéza animace a hudby, o niž se postaral producent TeddyLoid a zpěvačka Daoko, vyústila ve videoklip Me!Me!Me!, pojednávající nespoutanou formou o konfrontaci světa herního maniaka s realitou. (Hromino)

Monoxid

...a Satan dal lidem Replay... Účelem videa bylo předvést animátorské schopnosti a to se opravdu povedlo... Chtěla bych takový seriál. Hypnoticky dobré. Co se týče hudby, Daoko se stala čestnou členkou mých playlistů. Navštivte oficiální stránky a přesvědčte se sami, jestli vám to sedne :D ME!ME!ME! ()

Tom_Lachtan

Tohle je dokonce tak zábavné, že hodlám ignorovat status "hudební videoklip" , neboť je ty hodnotím jen zcela výjimečně (a stejně to žádnej hudební klip není, jenom je tu hudba hodně důležitá a objevuje se ve střípcích a ne v celcích). Takže... To co na záčtku vypadá jako nijak zvlášť zajímavá přehlídka houpajících se koz a odhalených kalhotek s doprovodem J-popu (který jde jako kterýkoliv jiný pop zcela mimo mě), jenže se to nakonec transformuje do podoby hodně zajímavé výpovědi o současném stavu čehosi a tohosi... A bla, bla, bla, prostě dobré. ()