Starosta šumavskej obce Podhorsko je v noci brutálne zavraždený pred svojím domom. Chcel v obci zaviesť poriadok a mal dosť nepriateľov. Niekto z nich vraždil... (TV Markíza)

rakovnik

Pro tento seriál mám od pilotu slabost, ale až dnes jsem se dostal k novým epizodám. Idylku na Šumavě neruší ani vražda, místní lidičky jsou vesměs fajn, milí a vtipní a i ti zlí jsou nakonec tak nějak k pochopení. Jen podpásovku na konec si mohli autoři nechat. ()

mira007

Druhá řada má zlepšující se tendenci co se týče případů, ale .... seriál začíná pohodičkovou znělkou, má pohodičkové tempo, případ ke kafi jako v Midsamru a vygraduje to tragédií, kterou si tvůrci mohli odpustit. Nevím jestli je tlačilo Buly, ale ta scéna opsaná ze scénáře z Vítr v kapse se Soukupovi nějak připletla nebo co a mně tam teda žánrově moc nepasuje... tak aspoň Soňa ukázala, že umí hrát víc než jeden výraz v obličeji. ()

ArthasKarfa

Velmi pěkný příběh z druhé série, který se zajímavě rozvinul a ponechal prostor pro uvažovaní o vrahovi, ovšem naprosto jsem nepochopil záměr tvůrců v posledních minutách dílu, tohle si mohli odpustit a nechat seriálu příjemnou a milou rovinu bez takových zvratů. ()

otík

Případ vraždy starosty i falešného prodejce čivab z Kamerunu či kýho šlaka je rozlousknut raz dva. Horší je to s hlavní hrdinkou, kterou čeká na konci dílu šok. A bývalý hokejista a dnes hokejový expert České televize David Pospíšil už nebude líbat Soňu Norisovou. Ani jsem nevěděl, že ho předaboval Jiří Dvořák. Škoda ho, hokejsty. :-) ()

• Seriálové Podhorsko je ve skutečnosti obec Nezdice na Šumavě. Část obce Nezdice se jmenuje Pohorsko. (rakovnik)