Policie Modrava - Série 2

(séria)
Česko, 2017, 7 h 40 min (Minutáž: 54–59 min)

Tvorcovia:

Jaroslav Soukup

Réžia:

Jaroslav Soukup

Soňa Norisová, Filip Tomsa, Jaroslav Satoranský, Zdeněk Palusga, Jan Monczka, Jaroslava Stránská, Matěj Dadák, Michal Holán, Jana Boušková (viac)

otík

Stejná úroveň jako první série, jen méně příběhů a zcela zbytečné se tu řeší lásky hlavní hrdinky. Ale detektivní příběhy slušné, rozhodně dobré pokračování povedeného seriálu. Co mi ovšem vadí, jsou dialogy, které jsou strašně hrané a umělé, některé dialogy bychom v normálně životě určitě neslyšeli. ()

• Natáčelo se ve věznici na Borech v Plzni, Kašperských Horách a na Horské Kvildě v hotelu Rankl. (M.B)
  • Když policie nahlíží do skříně na zbraně zmizelého hajného, jestli je v ní puška, tak vidíme v pravém horním rohu náboje, což je chyba, protože se zbraně a náboje nesmí skladovat na témže místě a navíc by se tato chyba hajnému určitě nestala. (Teimei)
  • Ruina továrny, kde byla nalezena mrtvola, je bývalá továrna Franze Watzlawicka u Rejštejna, vyrábějící loukoťová kola pro ruční dřevěné trakaře a dětské kočárky. Po 2. světové válce sloužila ještě podniku Solo Sušice, ale pozvolna se měnila ve zříceninu. (rakovnik)