Pán Matoušek ohlási zmiznutie svojej priateľky Aleny Sekalovej, ktorá pracuje ako recepčná v sušickom hoteli. Počas pátrania podozrivých pribúda, ale chýbajú dôkazy, kým sa po dlhšej dobe nenájde Alenino telo. Ako Polícia vraha usvedčí? (TV Markíza)

Arsenal83

Norisovej už začínala prepínať slovenčina. Prípad stále na sekala alebo skôr štvrtinového sekala. Takže vás to ani trochu nerozsekalo. ()

rakovnik

Případ pračky byl tak banální, že bych snad raději více řešil ženské a chlapy - kromě těch dabovaných. Protože číšník byl mnohem lepší a vtipnější. Místní drbny si pro sebe uzurpují více času, byť motiv s falešným přítelem se opakuje. Nosný případ mě až na pointu bavil, jeho vyšetření prozrazuje ovšem už název dílu. Závěr naznačuje konec celého seriálu. ()

carl.oesch

Už opravdu slabší. Řada začala dobře, přechozí měla dobrá díl i jako poslední v řadě, ale tohle je už vaření z vody. Snad největší sranda nás čeká na závěr, Bavoráček se možná vrátí a stanici v Kašperkách převezme třeba Kamil...ve chvíli, kdy Modrava s Kamilem nezamířila do Klatov na okres už to ztrácí každým dílem víc, postavy se opakují a vedlejší story ani moc nebaví. Je prvda, že drzých podvodníčků a malých gaunerů je spousta, ale ten místní, co okradl důchodkyni s tím, že má načerno zapojenou pračku byl už taky dost přes čáru. Hlavní detektivní linka celekm průměrná a pachatel tady tedy předvídatelný. A to píšu i přesto, že podobné výlevy různých tydýtů za tohle kritizuji... ()

otík

Poměrně zajímavý a docela bolestivý případ zavražděné matky malého dítěte, jejíž přítel se stará o jejího syna. Byl to slušně napsaný příběh s dobrým krimi případem. Druhý příběh je o falešném revizním elektrikáři, který starší lidi straší špatně zapojenými dráty a chce po nic peníze. Slušný díl. PS: šokující zpráva na závěr - Modrava nám otěhotněla a chová se jako malá holka:-) ()

Petr.Kocfeld

Tento díl byl dobrý.Jsou zde pěkné lokace.Například hrad Rábí.Mně se to docela líbilo.Dám 3 hvězdy.Příběh je to dobrý i zajímavý.Plný akce a napětí.Poenta je dobrá. ()

• Herec Petr Pěknic (Ing. Ladislav Valenta) je v úvodních titulcích označen jako Pert Pěknic. (offlineman)