Čtyři mladíci se pustí do riskantní investice, kvůli níž budou mít potíže s mafií. (Filmbox)

zahadum

ak Pulp Fiction pretiahne na zemi pohodený ústrižok z novín tak sa z toho nestane scenár ktorý by bavil....nuda ..snaha o niečo extra.... spomienka na " ucho " bol presne ten prípad kedy sa Lowell pozrel do zrkadla a sám seba sa opýtal : Robo..počúvaj ma ...keby tu sedel Quentin ako by napísal cool..blood..vibe tripe scenár z ktorého bude na nete poprask .....a o tom to je...Quentin nikde...dokonca ani taký Made in China.... ()

Britney75

Docela jsem se bavila, věděla jsem, že na začátku to asi není tak jak to vypadá ... Že ten chudinka šikanovanej v tom má prsty. Bylo to trošku na konci zamotané, jen tak tak jsem to pobírala, ale já hodnotím 3 hvězdy. Sice mě to nic moc nenadchlo, ale ani neurazilo, prostě jsem to zkoukla a život jde dál :) ()

Gilmour93

Pulpových fikcí a kouřících hlavní bylo od devadesátek natočeno minimálně veletucet, ale vtisknout jim osobitý styl a hlavně to po režisérské stránce ukočírovat do nějakého funkčního tvaru, to je stejně těžké, jako přesvědčit pana Růžového, aby dal dýško. Debutující Haley přišel s hezkým vizuálem (nemyslím jeho ksicht), ale dialogy a koneckonců i fabule působí matně a nedodělaně. Obsazení je slušné (charisma otloukánka Stevense, M.Pitt jako pramen řeky slizu), ale třeba takový Travoltovic Johnny by se měl zřeknout honoráře, protože tam vůbec nehrál. Tohle nebylo nic jiného než výtvor Stana Winstona a nutno říct, že o něco lepší, než když se v jedničce Terminátora operovalo oko.. ()

SlecnaSmilly

Tak jsem dneska přišla na tři věci. Jednak už můžu začít pomýšlet na vdavky, neboť jsem konečně uvařila fakt poctivej guláš, pak že není dobré si promnout rukou od česneku oko, a aby toho ponaučení nebylo málo, tak je určitě dobré dát šanci i filmu, co se zde, na této prosluněné databázi, ocitnul nějakým nedopatřením v modrých číslech. Protože Criminal Activities se pro mě staly druhým největším překvapením od loňského srpna. Na první pozici se stále drží událost, kdy moje sestra vyndala umytý nádobí z myčky, což se stalo poprvé od devadesátého devátého. Jako jo, chvilku to vypadalo docela rozpačitě, hlavně ve chvíli, kdy se na na obrazovce ukázal hrdina mých růžových snů Dan Stevens, kterého miluju jako psychotickýho magora v něžné romanci The Guest. A nevim, ten účes mu dělal snad sám Libor Šula, nicméně účel světí prostředky a Dan zahrál otloukánka party naprosto přirozeně, až by mu člověk nejradši taky jednu švihnul, aby ten únos gangstera svým kamarádům porád nekazil. ()

LexBarker

Filmu chybí od všeho kousek. Chvílemi jsem nevěděl, jestli to tvůrci brali úplně vážně, chvílemi jsem se nudil a vzpomněl jsem si na podobný film Nerovná partie, která ale měla svého Walkena a Learyho... Špatný krok nejen že nemá žádnou charismatickou postavu, ale ani zajímavé dialogy, nebo více uvěřitelný příběh. A Travolta s jeho gorilami vypadají spíše jako ruští gangsteři z céčkových filmů, než jako hrůzu budící italská mafie. ()

• Film byl natočen v Clevelandu ve státě Ohio. (BloodMax)
  • Herec Jackie Earle Haley (vo filme Gerry) si týmto filmom odbil režijný debut. Medzi hercami sa objavil aj jeho syn Chris, ktorý stvárnil Matthewa. (MikaelSVK)