Novinárka Nancy (Lake Bell) bola už na mnohých rande naslepo, ktoré jej dohovorili priatelia. Pomaly už stráca nádej, že niekedy stretne toho pravého. Príliš o všetkom premýšľa a pochybuje o sebe. V deň, keď ide do Londýna na oslavu výročia svadby svojich rodičov, na železničnom nádraží stretne Jacka (Simon Pegg), ktorý tiež hľadá lásku a prišiel na dohodnutú schôdzku s neznámou dievčinou Jessicou (Ophelia Lovibond). Nancy sa musí rozhodnúť, či využije šancu a bude niekým iným, alebo zostane sama sebou. (TV Doma)

Konev

Kdyby bylo v obsahu napsáno "ujetina pro náctileté", tak by to odpovídalo a ani bych se na to nedíval.....Děsně nesympatická hlavní herečka, která se chová jako 14 letá ... ()

terez_p

Viděla jsem nedávno na doporučení a pustila si to v poměrně blbém rozpoložení. A po hodině a půl se mi rázem nálada otočila o sto osmdesát stupňů, protože je to vtipné, je to britské, je to milé a není to kýčovitá přeslazená romantická komedie, ze které se vám chce zvracet, naopak. Geniální dialogy, absurdní situace a Simon Pegg mi dávají jasný signál, že jsem to neviděla naposled. A až budu mít zas blbou náladu, je předem jasné, co si pustím. ()

Profík

Situace, na kterou se naroubovalo setkání a seznamování se hlavních postav je trochu přitažená, ale následný děj je ok a postavy jsou fajn napsané i zahrané. Skoro bych si myslel, že Lake Bell je Angličanka. 75% ()

StandikK

Je fakt zajímavé, jak každý humor z jiného státu je jiný. Tento film ukazuje na 100pro, jak vypadá anglický humor. Místy trochu ujeté, ale určitě zajímavé a místy i humorné :-) ()

Hynais

Jestliže se ten film schovává pod názvem "romantická komedie", tak to prostě plní beze zbytku a pět hvězdiček si zaslouží! Prvních patnáct minut mě trochu děsilo telefonáty mezi sestrami, ale pak to dostalo parádní spád a i když bylo jasné jak to skončí, tak to v sobě mělo pár nečekaných a dobře zpracovaných momentů. A kvalita většiny rychlých dialogů na dnešní dobu fakt hodně dobrá! ()

JerryPilsen

Romantika jakože moc ne,humor taky ne,takže zbývá jen vykecávání.A toho nám Simon servíruje měrou vrchovatou.všechny zápletky jsou strašně laciné a děj předvídatelný. ()

lineker

Prvních patnáct minut Vás navnadí na lehce do černa oděnou sarkastickou komedii ( přesně ten typ humoru, který mám rád ), aby Vás s nástupem hlavní hvězdy Simona Pegga nasměrovala na hloupě ukecanou báchorku, která drží na silně přibarvených dialozích z konce minulého století. Ve zbytku filmu už Vás donutí k úsměvu jedna, možná dvě scény. Smůla, od Britů bych čekal něco výživnějšího. ()

andreas_tool

Nevěděl jsem o tomhle filmu nic, kdo tam hraje, kdo ho točil... Na začátku jsem si říkal: ,, Další Bridget Jones"... A ejhle, spletl jsem se! Tenhle film má drive, jsou tam záběry Londýna a fakt se poved scénář i herecké výkony. Takže jsem byl velmi mile překvapený. A zasmál jsem se. ()

Villan

Mne ta komédia sadla,pobavila ma a to je hlavné.Malo to spád od začiatku až do konca.Za mňa jednoznačne plný počet hviezd. ()

barny120

Dvaja zúbožení ľudia a rande na slepo, občasné lži ktoré dlho nevydržia, a skvelá pointa. Úžasná zábava s humorom hlavnej postavy Nancy,a jej teóriam. A k tomu Londýn. Ten jej fajkový paradox ma dostal. Super film, odporúčam pozrieť. ()