Victim

Réžia:

Scenár:

Kamera:

Eddie Adamson

Mladík si jde ráno zaběhat a na louce uvidí tajemnou postavu v obleku a bez obličeje, která náhle zmizí. Doma chlapec na internetu zjišťuje, že jde o postavu Slender mana a také se dočítá, že tahle postava pronásleduje své oběti nejen v představách, ale i ve skutečnosti, o čemž se sám přesvědčí na vlastní kůži. (fisus)

SOLOM.

Nikterak okouzlující snímek to tedy není, zvláště když hlavní postava mi byla krajně nesympatická a Slender Man coby hororová postava mi taky zrovna moc nesedl. Nicméně chci tvůrce alespoň pochválit za pěkně nasnímanou přírodu (na začátku) a asi dvě scény, ve kterých byla cítit přítomnost alespoň nějaké atmosféry. Jináč nuda jako prase… ()

corpsy

Nič to nedáva, nič to neberie, je to viacmenej umelecký snímok, ktorý sa pokúša vytvárať strach cez ´´filozofické´´ obrázky, alebo ako to nazvať. Sú tisícky lepších. ()

Sadova302b50

Snímek obsahuje několik míst, o kterých lze tvrdit, že přináší napětí a nádech mrazivé atmosféry. Pak tu jsou ovšem příliš dlouhé scény, které atmosféru spolehlivě rozmělňují. Slender Man v úloze fatálního strašidla naprosto neuspokojil. Jediné, za co lze přičíst body k dobru, je pár pěkných detailních záběrů. Moc málo vzhledem ke 14 minutám. 2* ()