Jednoducho povedz nie. (HBO Max)

Mukade

Ehm hm hm xD, trápna auto naháňačka s pomalučkou rýchlosťou za doprovodu Wagnerovej (v titulkoch napísali) vážnej hudby, well, to sa nepodarilo, ugh. Niekto si myslel že fukne tam niekde takúto hudnu a už to bude ktovieako advanced. .............. Bola tam jedna skvelá myšlienka: "Now you are going to see, that the system isn't the prison, but you are." ()

SamVimes

Epizoda Genre si díky jedné scenáristické kličce hraje s vnímáním reality optikou různých filmových žánrů. Celé to tak trochu balancuje na hraně samoúčelnosti… ale když to vezmeme jako zobrazení jednoho ze způsobů, jak se mohou lidé v této společnosti bavit, tak tedy budiž. V tom zobrazení jsou každopádně tvůrci hezky důslední a efektně si hrají s barvami, kamerou i hudbou, ať už jde o film noir, akční film nebo hitchcockovský thriller. Předchozí epizoda byla o něco lepší, v akci i emocích. I tak ale nabízí pátý díl přestřelku a honičku s auty (i když u některých záběrů zvenčí je vidět, že ve skutečnosti není zas tak moc rychlá), minimálně jednu emocionální pecku a nové otázky (co má ve skutečnosti za sebou Caleb?). To vše je podkresleno Djawadiho stále výbornou hudbou, která tentokrát cituje příslušné žánry a také přináší už prakticky obligátní nový cover známého hitu. ()

muti

Od látky Genre som čakal aj žánrový vizuál, ktorý by zladil prípadne aj farby a filtre k súčasnému dianiu. Takto to bol len hudobný podmaz. Možno snáď v inej realite 🙂 Každopádne so rád že sme videli čo Genre spôsobuje aj z pohľadu užívateľa. V tejto časti sa stalo fakt že veľa, Dolores si ide svoje a rozplieta sieť predikovanej budúcnosti ktorá má viesť k ideálnej budúcnosti. V celku nebezpečna mašinka dvoch bratov ()

SimcaJB

První epizoda druhé půlky třetí sezóny nám přinesla trip k pochopení zničeného světa moderní  budoucnosti, kde si ani člověk nemůže sám ani zavázat tkaničku, aby ho někde někdo nesledoval (alespoň počítače). Dolores pokročila stále blíže ke svému cíli a její cíl se k ní i sám postupně přibližuje. Jde stále ale o to, jak je její protivník silný a jak se ona dokáže poradit s tím, že se z ní stala jedna z nejhledanějších osob na světě a její největší přítel je nejmocnějším člověkem na světě, dalo by se říct až „bohem“.Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl, že to je nejlepší díl, co jsem zatím viděl. 95 % ()

Martrix

Eeee, sakra...v případě Westworldu mám raději ten soustředěný a chirurgicky přesný scénář, jaký měly předchozí epizody. Droga Žánrovka mě po té luxusní čtvrté epizodě dost otrávila. Tyhle tripové výlety mě prostě ve filmech většinou nebaví. Navíc mi tam zaskřípalo, že Dolores schytala několik kulek a ani nemrkla, kdežto ve druhé epizodě skončila v sanitce. Tvůrci se v tom začínají dost motat. Pokud má umělá inteligence lidské motivy a touhy...není to zrovna vrchol originálního přístupu. Jsem velký fanoušek Nolana i Joy, ale ne nekritický. Přesto... i tentokrát je tady silný moment s přesahem. Snad byla tato epizoda jen úlet a tvůrci mají připraven závěr, který bude stát za to. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů