Hippo

Tomáš Csonka

Kamera:

Tomáš Csonka

ledzepfan

Zajímavý experiment od kterého bych ani nic víc asi nepožadoval.. Začátek "smrdí" jak pavilon hrochů v ostravské zoo :D a pak se to prolne do hry odlesků na vodní hladině ořezané na ostrý kontrast černé a bílé.. Vypadá to na první pohled chytlavě, ale pořád je to prostě asi jen nějáký prográmek či efekt v kompu ..kdyby to přešlo dál třeba do ruční animace ve které by tahle abstrakce přešla (byť jen na okamžik) do nějákých konkrétních tvarů, dokázal bych to pak asi ocenit lépe... Hudební podkres je přesně sedící (nerušivý, jednoduchý, funkční)... V rámci takovýchhle amatérských hračiček je to povedené. ()

JohnMiller

Takto to dopadá keď ide človek pod vplyvom LSD alebo dimetyltriptamínu do zoologickej záhrady. Ale skôr by som to typoval na dymetyltriptamín keďže jeho účinky sú krátkodobé ale o to intenzívnejšie. Proste to na chlapíka ktorý sleduje hrochy príde a po pár minútach ho to prejde aj keď sa mu nejaký ten flash opäť na moment vráti. No rozhodne v tom každý vidí niečo iné. Rád si vymýšľam príbehy v surrealistických veciach. ()

honajz2

Konečně jsem objevil někoho, kdo v současné době v Česku dělá experimentální filmy, takže plánuju kouknout aspoň na většinu autorových filmů. Tohle nebylo úplně špatné, ale působí to na mě tak nějak nehotově, přijde mi, že si s tím šlo víc vyhrát. Díky tomu to i na tři minuty působí dlouze. Je to zajímavé, ale něco tomu ještě chybí. 3* ()