PříBěh

(študentský film)

Humorně laděný romantický film o tom, jak je těžké najít pravou lásku a jak jeden mladík ke stánku přiběh'. (oficiálny text distribútora)

Aluska88

Nádherný snímek o hledání lásky a jejích nástrahách. Výborní herci, příjemný humor, skvělý scénář a celková atmosféra. Na konci snímku jsem si uvědomila, že jsem po celou dobu sledování měla takový ten připitomnělý úsměv:) A také jsem v závěru byla dojata, že jsem měla až slzy v očích. PříBěh má v sobě osobité kouzlo a docela bych si ho dokázala představit jako nějaký segment filmu, který by mohl znít "Miluji tě, Česko." :) ()

honajz

Takový poněkud ve zkratce podaný příběh, že někdy je potřeba něco udělat, třeba se vymáčknout, pokud chce jít člověk za štěstím. Který je ale natočený příjemně, mile, s vtipem a také trochou mysteriózna díky přítomnosti zosobněného osudu s hůlkou (skvělý Jaroslav Vlach). Navíc hezké lokace. ()

Trevor

Že majú mladí ľudia problémy s nadviazovaním vzťahov nie je žiadnym tajomstvom, tento príbeh sa na to pozrel očami veľmi dobre zvoleného vrozprávača, najmä čo sa týka intonácie hlasu. Absolútnym víťazom projektu sú však zábery ktoré dej sprevádzajú, niekto to proste v sebe má a niekomu nepomôže ani 20 rokov v brandži... ()