Účinkujú:
Miloslav Šimek (moderátor), Jaroslav Suchánek (moderátor), Jiří Lír, Josef Langmiler, Václav Štekl, Josef Dvořák, Ivan Vyskočil, Uršula Kluková, Bronislav Poloczek, Jitka Molavcová (viac)Obsahy(1)
Soutěžní interaktivní zábavný pořad, ve kterém soutěžící z řad diváků řeší nečekané a povětšinou velmi kuriozní životní situace za účasti známých herců, kteří v inscenovaných scénkách účinkují či radí jako porotci. Pořad uváděli Miloslav Šimek a Jaroslav Suchánek a vysílal se v letech 1982-83. (Česká televize)
Účinkujú
Miloslav Šimek (moderátor)
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (koncert) - moderátor
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Jaroslav Suchánek (moderátor)
Československo
Najlepšie filmy:
Pánská jízda (1983) (TV film)
Dáma na kolejích (1966)
Muž přes palubu (1980)
Jiří Lír
Československo
Najlepšie filmy:
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Spalovač mrtvol (1968)
Josef Langmiler
Československo
Najlepšie filmy:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (TV film)
Alexandr Dumas starší (1970) (seriál)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Václav Štekl
Československo
Najlepšie filmy:
Spalovač mrtvol (1968)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Adela ešte nevečerala (1978)
Josef Dvořák
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (divadelný záznam)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)
Ivan Vyskočil
Československo
Najlepšie filmy:
Revizor (1971) (divadelný záznam)
Smrť krásnych srncov (1986)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Uršula Kluková
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Něžný barbar (1989)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (TV film)
Bronislav Poloczek
Poľsko
Najlepšie filmy:
Ako dostať otecka do polepšovne (1978) (TV film)
Hotovo, konec! (2003) (divadelný záznam)
Smrť krásnych srncov (1986)
Jitka Molavcová
Československo
Najlepšie filmy:
Amadeus (1984)
Skřivánci na niti (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (video kompilácia)
Antonín Bubeník
Najlepšie filmy:
Lotrando a Zubejda (1996)
Morálka paní Dulské (1958)
Nemocný bílý slon (1989)
Lubomír Kostelka
Československo
Najlepšie filmy:
Těžká Barbora (1960) (divadelný záznam)
Balada z hadrů (1960) (divadelný záznam)
Všichni dobří rodáci (1968)
Miloš Kopecký
Československo
Najlepšie filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (video kompilácia)
Dům na nebesích (1984) (divadelný záznam)
Bol raz jeden kráľ... (1954)
Iva Janžurová
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Ikarův pád (1977) (TV film)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Jan Kanyza
Československo
Najlepšie filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (TV film)
Jiřina Bohdalová
Československo
Najlepšie filmy:
Dům na nebesích (1984) (divadelný záznam)
Těžká Barbora (1960) (divadelný záznam)
Pohádky pod sněhem (1985)
František Filipovský
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Hamlet (1986) (divadelný záznam)
Lišák Pseudolus (1960) (TV film)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Otto Lackovič
Československo
Najlepšie filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Těžká Barbora (1960) (divadelný záznam)
Balada z hadrů (1960) (divadelný záznam)
Lída Roubíková
Československo
Najlepšie filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
Scapinova šibalství (1980) (TV film)
Smuteční slavnost (1969)
Josef Fousek
Československo
Najlepšie filmy:
Dívka s mušlí (1980)
Švédská zápalka (1982) (TV film)
Koncert na konci léta (1979)