Byť úspešným lupičom vyžaduje mať pevné nervy. A keď ste k tomu aj učiteľom na strednej, potrebujete pevné nervy a vražednú bezohľadnosť. A presne vďaka tomu pri tabuli uspel bývalý zločinec a samozvaný učiteľ Zeki Müller (Elyas M´Barek) v bláznivej školskej komédii Fakju pán profesor 2. A teraz je Zeki Müller späť. Nemá to však vo svojej pedagogickej kariére jednoduché. Čakajú ho ranné vstávania a pubertálni študenti. Na základe toho mu jeho kariéra učiteľa príde omnoho náročnejšia ako jeho doterajšia kriminálna minulosť. Vďaka kontaktom z minulosti sa dostane k slušnej hromade diamantov, ktoré rafinovane ukryje do plyšového medveďa. Lenže jeho tak trochu strelená kolegyňa Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurt) plyšového medveďa venuje detskej charite v Thajsku. (Barracuda Movie)

Blazis34

Druhý díl této německé komedie byl pro mě trapný. Opravdu, musím to tak napsat, přesto že tam bylo pár hlášek a úsměvných momentů, na film z roku 2015 to byla děsná slátanina a trapárna. Je pravda, že postavy byly velice moderní i originální a nepochybuji o některých hereckých talentech, ale celkově to na mě nezapůsobilo pozitivně. Ještě že se vše odehrávalo v hezkém přírodním prostředí a proběhla tam nějaká hláška, jinak bych film možná ani nedokoukal. Slabé dvě hvězdičky - 35%. ()

lobo87

Jednotka bola príjemnou komédiou, dvojka je u mňa ešte o level vyššie. Miestami uletené, miestami aj poučné, ale stále v pozitívnej nálade, s viac-menej sympatickými postavami, ktorým dominuje Elyas. Zmena prostredia filmu pomohla a režisér Dagtekin zapracoval ešte viac na humornej stránke filmu, ktorá ma dostala. Jednoduchá, ale veľmi príjemná zábava... 75% ()

klichem

Sice to od jednotky stratilo nejake to malinke percento jednoduchosti a nestrojenosti, ale stale sa pri tom prijemne zabavite a schuti zasmejete. Lákavé je aj exotické prostredie, v ktorom sa film odohráva a tak sa stáva ideálnou letnou peckou so skvelým soundtrackom k tomu. ()

blondboss

Pokračovanie megaúspešnej komédie z nemeckej produkcie vyšlo celkom fajn, keď berieme do úvahy, že dvojky sú väčšinou horšie. Toto je síce len taký výplach jednotky, ale má podobný jedinečný humor a ľahkosť, ktorá je proste typická práve pre tento film. Ja som sa celkom pobavil a určite odporúčam. 60 % ()

Knightey

Nemam rad filmy nemecke tvorby ale na tuhle komedii proste clovek jde s tim, ze je to nemecke a ze to bude priblble desne. Coz taky je! Ale clovek to tak nejak bere a pocita s tim. Obcas se zasmeje a muze na chvili vypnout a odreagovat se u tohoto filmu. ()

holka218

Jednička mi přijde lepší než dvojka. Ve dvojce je děj méně zajímavý a ani jsem se tolik nezasmála, ale jsem docela zvědavá, jaký bude třetí díl. ()

K1NGSLAYER

Za mě tohle bylo lepší, než první díl. Jak jsem již zmínil, nejsem moc zastáncem tohoto pubertálního humoru, ale tady se prostě nešlo nesmát. Byl zde dokonce lepší "příběh" než v předchozím. Takové lepší 4*. ()

Rewisheed

Trochu jsem se bál, že budu nejstarší divák v sále. Nebyl. Po tom co jsem si léta vymýval mozek americkými komediemi, byla jednička nečekaně příjemné osvěžení. Na dvojku jsem byl hodně zvědav. Je opravdu možné, aby to nebyla jenom vykrádající sračka? Je. Smál jsem se snad úplně všemu. A dokonce bych mohl říct, že to je jedno z těch mála pokračování, co předčily jedničku. Ultrasprostá mluva, narážky na vidláky, asiati, nácky, všechno vedené tím největším Dangerovským hovadem. Ono by to už ani nemělo být vtipný tolikrát za sebou, ale je. "Vole Buraku jsme u vás doma ty vole!" nevím proč mě to tak odjebalo, tohle fakt můžu. ()

Lykr

Výborné pokračování prvního dílu. Až na pár, řekl bych, trapných či přeplácaných chvilek je komedie opravdu zábavná a originální. Rozhodně doporučuji. ()

MaxQ69

Na nečekaný ujetý nášup, který představovala jednička téhle pedagogické crazygrafie, se těžko navazuje a co víc - těžko se mu konkuruje. Zeki Müller is back...bitches! Komedie občas přerůstá v absurdní, nezbytnou vulgární žumpu, ale musím říct, že družstvo kreténů to nakonec ustálo. Šílenější, sprostější, otevřenější. Sice se film sám muel trochu hledat, a jsou dobře vidět prázdná místa, která museli zaplácat "něčím", aby film neměl jenom hodinu, ale pobavil jsem se. Stejnou atmošku, která vládna v kinosále u jedničky, jsem vnímal i tentokrát. Přes veškerou snahu bylo fungujícího humoru méně než v jedničce, ale některé hlášky z dvojky asi nikdy nezapomenu. Za mě super oddychovka. /80%/ ()

Kub21

Z pokračování této úspěšné komedie jsem měl trochu obavy,aby neskončila fiaskem.Nakonec však dopadla nad mé očekávání,byť první díl se mi líbil o trochu více.Školní výlet do Thajska opravdu nebyl špatný nápad,což se mi na první pohled nezdálo.Velmi mně zaujal v tomto filmu Elyas M'Barek,jenž opět skvěle ztvárnil roli Zackiho Millera,bez něho by tento film nebyl tak úspěšný. ()