Vaya a la Cumbre

(festivalový názov)
  • Česko Vaya a la Cumbre (festivalový názov) (viac)
všetky plagáty
Dokumentárny / Krátkometrážny / Dobrodružný
USA / Chile, 2012, 23 min

Vaya a la Cumbre je rodinný příběh na pozadí života v horách. Příběh se točí kolem lyžování, ale překračuje ho ve vyprávění o otcově dědictví a synově boji žít svůj vlastní život. Mnoho lyžařů sní o vlastním lyžařským areálu, ale realita není tak jednoduchá: Vaya La Cumbre zkoumá radosti a problémy, kterým čelí rodina provozující skiareál v odlehlém koutě Chile. Film pojí krása tohoto divokého lyžařského areálu s příběhy místních obyvatel. Vaya la Cumbre nás přivádí k zamyšlení, co je v sázce při plnění svého snu. (Snow Film Fest)

rekkky

Příběh rodiny s netradičním cílem a vizí v rámci současného lyžařského průmyslu. Grafické vychytávky a pěkné záběry doplňují vcelku nejednotnou linii vyprávění, ale co na tom, když jim to tak pěkně jezdí. ()

NinadeL

Milujete lyže? Sjíždíte prašan v Česku? Tak to o možnostech tohohle zimního sportu nevíte vůbec nic. Palec nahoru. #snowfilmfest ()

Snow Film Fest 2014

Snow Film Fest 2014

23.10.2014

Tradiční podzimní festival těch nejlepších filmů se zimní tématikou opět zahrnuje filmy, které byly v předchozím roce oceněny na nejprestižnějších světových festivalech. Vybrané filmy jistě zaujmou… (viac)