Jonathan je jako mnoho dalších teenagerů zvyklý skrývat bolest dospívání za jistý druh humoru. Jednoho dne ho osud přivede do skupiny dospívajících, kteří se se svým strachem a úzkostí pokoušejí vyrovnat a doktorem, který může pořádně prohlédnout jen jeho zevnějšek. Pak se ale Jonathan zamiluje do Rachel a začíná objevovat, že život nemusí být koneckonců tak bláznivý, ačkoli je dobré kvůli všem těm divokým věcem, které se mohou v životě přihodit, nikdy neztrácet humor! (oficiálny text distribútora)

Jeremiah

Žádnému člověku nevlezete do hlavy, aby jste mu přečetli, co si myslí. Každý člověk se rodí charakterově jiný, na každého má okolí různý vliv. Závidím optimisticky naladěným lidem, jejich pohledu na svět a entuziasmu s kterým se dívají na dění kolem sebe. Naopak sklon k depresím je často dědičný. Na tomto filmu se mi líbí především velká "uvěřitelnost" příběhu, neboť vězte, že pouze láska a sounáležitost s nějakou skupinou podobně "postižených" lidí je jedna z mála možností, jak se z tohoto depresivního marastu dostat. ()

LuNaj

Vynikající Cillian Murphy v rozporuplném filmu. Nevíte, jestli to brát jako komedii nebo drama. Možná hořká komedie? To spíše. Stojí za podívání. Udělejte si obrázek sami. Těžko se to popisuje. ()

Kolaj

Jediný film, jehož zhlédnutí mě donutilo koupit si jeho DVD. Nebyl ke stáhnutí v češtině, ani k němu nikde nebyly titulky. Přitom jsem ho viděl, dabovaný, jedné letní noci, kdy jindy dávají v televizi něco dobrého, na Primě, už dávno v roce 09. Ironie je, že originální české DVD je jen s angličtinou, takže jsem si vědomě zaplatil jen za ty titulky. Zajímavá láska, zajímavý psycholog a super hlavní hrdina, super hudba a dobrý scénky, pěkný herec ve vedlejší roli, romantický a nostalgický film.. ()

PersonG

Jeden z důvodů proč tak miluji Irsko + skvělý Murphy, minipříběhy ostatních postav a neoposlouchatelný soundtrack. Také je to film, který jsem v životě viděl asi nejvíckrát, už z důvodu, že jsem si na něj musel dělat vlastní titulky... ()