Kryštof: Inzerát Tour

(koncert)
všetky plagáty

Sarkastic

Není to „čistý“ záznam koncertu, částečně jde o dokument, který se po většinu stopáže řídí šablonou 2 písně a po nich krátký monolog, později přichází „řečnění“ už po 1 skladbě. V promluvách se dozvídáme info o genezi a především pocitech členů kapely. Osobně bych se bez těchto „výpovědí“ i obešel, protože mě spíš zdržovaly od vlastních písní, ale opravdu protivné bylo jen předávání platinových desek. Co se týče vlastních koncertů, střídají se prostřihy ze 4 různých pódií (Brno, Opava, Ostrava, Praha), což je příjemné oživení, stejně jako vlastní ozvláštňující prvky v halách, od světel, textů písní, animací, fanouškovských videí přes děla s konfetami, balónky, selfie tyč, žádost o roku až po vtipné uvedení Nohavicy. Neustálé efektní zpomalovačky, černobílý obraz a „živý“ střih jsou už samozřejmostí. Energii, emoce a atmosféru z jednotlivých koncertů se daří takto zprostředkovaně přenést i na diváka (doma) a já osobně si jako fanda všechny skladby a vlastně i celý záznam pořádně užil. Kvůli těm promluvám dám slabších, ale ještě 5*. ()

BeranSon

Šňůra koncertů jak cyp! Nová deska Inzerát i s hlavní písní Inzerát, se klukům povedla skvěle. Mají krásné a originální melodie, monumentální vstup v písni Římská a tudíž není divu že s ní v naší zemi uspěli nečekaně kvalitně. A celý jejich koncert, který jsem byl nucen shlédnout až o dva roky později na netu, hodnotím velice kladně. Sám bych chtěl něco takového zažít. Hrozně moc a směle doufám že mi to jednou vyjde, protože stát před narvanou halou, zpívat písničky, které jsem si sám složil a ještě je miluji, tak to je snad sen každého, nebo spíše můj rozhodně. Jeden z nejlepších českých koncertů všech dob! - 10/10 - ()

Mandalorian

Naprosto vynikající koncert, který na českých pódiích nemá obdoby. Řádění, místy komorní atmosféra, bůh pódia Krajčo a jako naprosto skvělý host Jaromír Nohavica, který kurde ukáže, že do starýho železa se ještě následujících minimálně 50 let zcela určitě nechystá. A víte co ? "Baník p..čooo !" ()

Nathaniell

Vlastně mě mrzí, že Kryštof nikdy nedosáhl světové úrovně, protože tahle Tour světová byla. Možná je to na globální poměry málo šílený. Možná nemá kapela tak vysoká očekávání... Nevím. Jen mi to přijde škoda. Nemůžu však méně než *. Tady není co vyčíst. ()