Magi se stal Králem sedmi moří a už jako kluk chtěl, aby se na světě žilo líp. Všechno začalo nebezpečnou kobkou. (Netflix)

Jeoffrey

Tak jsem si zase jednou dopřál řádný spoiler a před zahájením sledování TV adaptace jsem se pustil do téhle o něco kratší o to však pravděpodobně intenzivnější verze. No a v podstatě si nemůžu příliš stěžovat, jelikož znám obě série Magi s Alibabou a Alladinem a i ten Sindibád pro mě není nikdo nový, tak jsem víceméně tušil do čeho jdu. Pěkně to odsýpalo, příběh byl zajímavý, Sindibád byl sympaťák a i Drakon byl docela povedená postava. Takže co jsem čekal jsem dostal, nadšení to není, ale spokojenost vcelku jo. 7/10 ()

Terezinka198

Mám z toho stejně příjemný pocit, jako předtím ze seriálu. Bylo příjemné se do světa Magi znovu ponořit a užít si dobrodružství s nimi. Překvapivě mi tentokrát Sinbad byl i sympatičtější, po tom uplynulém čase. Celkově mi jeho dobrodružství bylo příjemnější, než Aladinovo. Jen je škoda, že se asi nedočkáme zbytku příběhu ze světa Magi, ráda bych viděla víc. A do mangy se mi nechce. Na to jsem už příliš zlenivěla :D ()

DaweForeman

5 dílů OVA, které vypráví příběh o počátcích Sindibáda - o jeho prvních dobitých dungeonech, osudných setkáních s jeho spolubojovníky a jeho prvním setkáním s Al-Thamenem. Hudbu, animaci a úroveň jako takovou si to udržuje z předchozích dvou seriálů. ()