BoJack Horseman

• USA BoJack Horseman
USA, (2014–2020), 33 h 27 min (Minutáž: 25–27 min)

Hudba:

Jesse Novak

Will Arnett, Alison Brie, Amy Sedaris, Paul F. Tompkins, Aaron Paul, Minae Noji, Aisha Tyler, Olivia Wilde, Patton Oswalt, J.K. Simmons, Kristen Schaal (viac)

Recenzie používateľa HenryIvan k tomuto seriálu (8)

BoJack Horseman (2014)

Z dramatického pohľadu tvorby seriálov je BoJack Horseman najlepším animákom súčasnosti. ()

Série 1 (2014) (S01)

Neveril by som, že to poviem ( napíšem ), ale BoJack Horseman je jeden z najsofistikovanejších animákov dnešnej doby. Sociálne, spoločenské a vnútorné problémy zaobalené do pozlátka komickej satyri. Je to občas až hlúpo zábavné. Kvalita nesporne graduje ku koncu série, no a ja sa teším čo prinesú ďalšie. ()

BoJack zabíjí (2016) (S03E03)

Po istej dávke temnejších myšlienok o zmysle života, mi táto časť padla ako balzam na dušu. Relativizmus šťastia na počkanie. ()

Pif paf (2016) (S03E06)

Tak nechutne skvelú epizódu nájdete snáď len v tomto seriály. ()

To už je moc, chlape! (2016) (S03E11)

Je jedno ako veľmi ste v riti, ako veľmi vás niečo trápi, stačí jedná časť tohto, kde vidíme postavy ešte viac ponorené vo vlastných sračkách a všetko sa zdá byť lepšie ()

Churro zdarma (2018) (S05E06)

Lepší a dlhší monológ by ste hľadali asi len ťažko. ()

Série 6 (2019) (S06)

You'll be missed BoJack, you'll be missed. ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019