BoJack Horseman

• USA BoJack Horseman
USA, (2014–2020), 33 h 27 min (Minutáž: 25–27 min)

Hudba:

Jesse Novak

Will Arnett, Alison Brie, Amy Sedaris, Paul F. Tompkins, Aaron Paul, Minae Noji, Aisha Tyler, Olivia Wilde, Patton Oswalt, J.K. Simmons, Kristen Schaal (viac)

Recenzie používateľa ALIENka_ k tomuto seriálu (77)

Spusťte štěpení (2017) (S04E04)

Hmm manželství Diane a Mr. Peanutbuttera nabralo nečekaných směrů, dost mě zajímá, kam to povede. Aspoň Princess Carolyn se svým přítelem jsou šťastný, a že si to zasloužej. Vidět někoho v tomhle seriálu šťastnýho je vzácnější než výhra milionu dolarů v sázce, a proto mám plánu si to užít do tý doby, než se zase všechno posere, a to jakože jsem si velice jistá, že se to pěkně posere. Hodnocení: 7/10 ()

Myšlenky a modlitby (2017) (S04E05)

Ok je to dobrý, alee už mi docela chybí ta deprese z minulejch serií. Jo asi jsem masochista, ale co už.. Zkrátka tenhle seriál mi jasně řekl, že je opravdu jinej než všechny ostatní, a já si na to už zvykla, a na odvykačku jít odmítám. Tak a tady končím, protože jsem na tom absolutně závislá, a musím jít hned na další díl. Hodnocení: 7/10 ()

Stupidní sra*ka (2017) (S04E06)

Jo je to tady zas! Starej dobrej depresivní BoJack a moje naprosto rozdrcený emoce, který se už nejspíš nikdy nevrátí do normálu, protože nemůžu přestat koukat na tenhle zkurvenej seriál! A ten styl vyprávění, kde jsou slyšet BoJackovy myšlenky.. Do píči, tvůrci věděj, jak přivýst diváka do deprese. Hodnocení: 10/10 ()

Podzemí (2017) (S04E07)

Odlehčená epizoda, která je kurva dobrá a docela bodla po tý sakra depresivní minulý epizodě. Byla skvělá, ale chápete, moje emoce musej vydržet ještě aspoň sezónu, takže občas ty odlehčený epizody fakt cenim. (Ano, vím, že když je jich moc za sebou, tak si stěžuju. Taky se v tom nevyznám ok? :D) Hodnocení: 9/10 ()

Soudce (2017) (S04E08)

Sakra ani nevíte, jak jsem ráda, že Princess Carolyn je šťastná, tahle ženská si to fakt zaslouží. No a vypadá to, že BoJack se taky trochu sblížil se svojí dcerou, což je samozřejmě taky dobrá zpráva. Hodnocení: 8/10 ()

Ruthie (2017) (S04E09)

Sakra zrovna minulou epizodu jsem říkala, jak jsem ráda, že je Princess Carolyn šťastná, co se kurva stalo? Tenhle seriál vystihuje reálnej život až moc. Ježiš jak se mám dostat do reálnýho života až to dokoukám? Tohle z paměti nikdy nedostanu. Jestli hledáte seriál, nad kterým budete přemejšlet ještě 10 let po tom, co ho dokoukáte, vřele doporučuju BoJacka Horsemana. Hodnocení: 9/10 ()

Ach, ta Kalifornie! (2017) (S04E10)

Tenhle seriál je strašná závislost! Ta konečná sekvence, když BoJackova máma pozná svýho syna.. zatracený rodinný vztahy, ty nejsou nikdy jednoduchý. A to BoJack Horseman dokáže ukázat jako žádnej jinej seriál. Hodnocení: 8/10 ()

Šíp času (2017) (S04E11)

A kurva, tak tohle bylo silný. Nejsilnější epizoda zatím. Vysála ze mě totálně všechnu pozitivní energii, která mi ještě zbyla, což, když se zamyslím, kolik dnů v kuse už jsem strávila nad tímhle seriálem, sice moc nebylo, ale i tak. Sakra je šílený, kolik věcí člověk zdědí po rodičích a kolik traumat si odnese z dětství, který se s ním pak táhnout celej život. A na BoJackovi je tohle krásně (Měla bych říkat krásně? To se k tomu moc nehodí. Spíš strašně.) vidět. Ježiš to je pěkně děsivý, když nad tím tak přemejšlím. Každopádně ta poslední scéna s jeho mámou byla po tý celý drsný epizodě zvláštně uklidňující a nějak mám pocit, že to dalo uspokojující uzavření jejich vztahu. Hodnocení: 10/10 ()

Kolik je hodin? (2017) (S04E12)

To byl krásnej konec. Život je sice pěkná píča, co dělá všechno pro to, abysme se všichni cejtili jako naprostý idioti, co nikdy nic nedokážou, ale někdy se z toho nějakým způsobem zrodí i dobrý momenty. A vidět upřímnej BoJackův úsměv na konci bylo prostě úžasný. Tahle série byla zase pořádná jízda a už se nemůžu dočkat, co přinese další. Počkat viděla jsem právě asi 3 série BoJacka Horsemana za pár dní? No do píči. Hodnocení: 10/10 ()

Scéna se žárovkou (2018) (S05E01)

A je to tady. Další série. Sakra to utíká. Nebo že by to bylo tím, že dokoukat jednu sérii mi trvá plus mínus jeden den? Hmm. Každopádně BoJack natáčí novej seriál a hraje postavu, která je až mooc jako on sám, a taky je tam občas nahej. No a Diane a Mr. Peanutbutter oficiálně ukončili roky strávený společně v manželským sňatku. Hodnocení: 8/10 ()

Konec horkých dnů (2018) (S05E02)

Všechno dobrý asi musí jednou skončit, což je přesně to, co tenhle seriál říká skoro každou epizodu. Tentokrát to je manželství Diane a Mr. Peanutbuttera. Každej z nich se s tím vyrovnává po svým, jeden hůř druhej líp. A jinak se vlastně nic nezměnilo - Princess Carolyn je pořád stejnej workoholik, BoJack dělá jako vždycky nic a ojediněle nějakej ten seriál nebo film a Todd vymejšlí pičoviny jako vždy. Všechno při starým. Hodnocení: 8/10 ()

Plánovaná zastaralost (2018) (S05E03)

Trochu odlehčenější epizoda od všech těch sraček, co se jinak dějou. Mr. Peanutbutter má novou přítelkyni, ale pořád jaksi miluje Diane a Todd prožívá sexuální zážitek, jakej se mu nestane už asi celej život. Hodnocení: 7/10 ()

Feminista BoJack (2018) (S05E04)

Ani nevíte, jak jsem ráda, že si BoJack Horseman udělal prdel z moderního feminismu a korektnosti, to mi tady přesně chybělo. Nechápejte mě špatně, jsem pro stejný práva a tohle všechno, ale co se z toho v posledních pár letech stalo.. ehh. A co se týká korektnosti, tak to je strašnej výmrd. Každopádně poslední scéna je skvělej příklad "vytrženo z kontextu". Tohle spustí katastrofu, která se asi hned tak nepřežene. Hodnocení: 8/10 ()

Příběh Amelie Earhartové (2018) (S05E05)

Tak příběh Princess Carolyn bysme měli. Už chybí jenom příběh Todda, na kterej bych se taky celkem ráda mrkla. Nevím proč, ale jsem ráda, že se tady objeví jednou za čas epizoda z minulosti nějaký hlavní postavy. A taky nevím proč u toho vždycky chytnu záchvat nostalgie a sentimentu. Tenhle seriál ve mně probouzí vzpomínky, který jsem nikdy neměla. Je to normální nebo už šílím? Netuším. :D Hodnocení: 9/10 ()

Churro zdarma (2018) (S05E06)

Právě jsem 26 minut v kuse sledovala monolog mluvícího koně o tom, jak je život na hovno a jeho rodiče byli nejhorší věc, co se mu kdy stala. A kurva jsem si to užila. Tenhle seriál prostě překonává všechny hranice, který existujou. Myslíte si, že už to nemůže bejt lepší, a jak se kurva mýlíte, protože vždycky přijde nějaká epizoda, která vám naprosto vyrve duši z těla a vy si to budete užívat. Tohle prostě musíte vidět a prožít, to se nedá popsat slovy. Hodnocení: 10/10 ()

VNIT. PON (2018) (S05E07)

Trochu odlehčenější epizoda po minulý (která mi zase dala na pár dní existenční krizi - no jo klasickej BoJack Horseman :D). Samozřejmě teda kromě konce, kterej byl kurva drsnej, hlavně když my sledující víme, jak to doopravdy bylo. To by mě teda zajímalo, jak se tohle vyřeší, pochybuju, že BoJackovi bude někdo věřit, protože tak už to bejvá. Hodnocení: 8/10 ()

Strachy pana Piškota (2018) (S05E08)

Tak konečně jsem se dozvěděla, jak se Todd dostal k BoJackovi na pohovku, to je mi záhadou už od první série. A musím říct, že mi chybí ty časy, kdy tam ještě přespával, kurva dost mi to chybí. A taky jsem ráda, že zase odkryli trochu příběhu Mr. Peanutbuttera, což je fakt zajímavej cápek a doufám, že dostane ještě nějakou tu pozornost. Odmítám uvěřit, že je fakt tak šťastnej, jak vypadá, protože v tomhle seriálu to nikdy není tak jednoduchý. Hodnocení: 9/10 ()

Dávná historie (2018) (S05E09)

Kurva a je to tady! Deprese se opět vrátila. Nemůžu říct, že nejsem ráda, tak jsem se těšila, že zase nebudu moct v noci usnout, protože budu přemejšlet nad tímhle seriálem, a následujícího rána se probudím s depresí a pocitem, že je život neskutečně na hovno. No to by bylo pro mojí denní rutinu všechno. Abych taky řekla něco k tématu, tak doufám, že se ještě někdy bude řešit ta nahrávka, a jinak samozřejmě mistrně zvládnutá epizoda, která skvěle vykresluje vztah BoJacka a jeho závisloti s jeho dce.. teda sestrou, která se ho snaží z ní dostat. Hodnocení: 10/10 ()

Hlava v oblacích (2018) (S05E10)

Vždycky jsem si říkala, že Diane má sklony k tomu bejt někdy trochu nevděčná píča, ale nepřišlo mi to nějak závažný. A pak přišla tahle epizoda a.. Diane tady byla definitivně píča. Tady jsem naprosto na straně BoJacka, Diane absolutně neví o čem kurva mluví. Na druhou stranu, ale nemůžu říct, že by mě srala, protože ona je prostě komplikovanej charakter (jako všichni v tomhle seriálu a to je prostě naprosto úžasný) s chybama a to je pro změnu skvělý v nějakým seriálu vidět. Hodnocení: 10/10 ()

Paráda (2018) (S05E11)

Tahle epizoda ze mě totálně vyrazila dech a všechno ostatní, co jde z člověka ještě vyrazit. Já nemám absolutně slov. Jak mám kurva popsat takovejhle mesterpiece? To snad ani nejde, to prostě musíte vidět sami. A že byste sakra měli, protože něco takhle úžasnýho jsem nikdy neviděla. V žádným seriálu nebo filmu jsem neviděla takhle reálně a děsivě znázorněnou drogovou závislost. A ještě jenom ve 20 zasranejch minutách? Přísahám, že tvůrci tohohle seriálu musí mít nějaký ultimátní scénáristický schopnosti a iq aspoň 200 bodů. A jak se ještě BoJackův život prolíná s fiktivním životem Philberta, no prostě totálně orgáč, jinak to popsat nejde. Hodnocení: 10/10 ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019