BoJack Horseman

• USA BoJack Horseman
USA, (2014–2020), 33 h 27 min (Minutáž: 25–27 min)

Hudba:

Jesse Novak

Will Arnett, Alison Brie, Amy Sedaris, Paul F. Tompkins, Aaron Paul, Minae Noji, Aisha Tyler, Olivia Wilde, Patton Oswalt, J.K. Simmons, Kristen Schaal (viac)

Recenzie používateľa PaTeXx k tomuto seriálu (84)

To šlo dobře (2016) (S03E12)

Závěr byl jako z jiného vesmíru. Žůžo labůžo. ()

Série 4 (2017) (S04)

Asi jsem chadnokrevný a bezemoční nerd, ale závěr série mě nedostal tak, jako ty předchozí. Asi je to tím, že mi úplně nesedl BoJackův vztah s jeho maminou a Hollyhock mi nepřišla nijak zvlášť sympatická. I tak se ale dost těším na další sérii. ()

Pán Peanutbutter kandiduje (2017) (S04E01)

Kvalitní znázornění voleb a amerických voličů jakožto ovlivnitelných oveček. Jedna epizoda bez BoJacka stačila, v další by už chyběl. ()

Starý dům pana Sugarmana (2017) (S04E02)

Prolínání dvou časových linií je jedna věc, ale co ten závěr? Ať už máme na mysli lobotomii nebo vysrání se na "provizorního" parťáka. Achjo. ()

Hurá! Epizoda o Toddovi! (2017) (S04E03)

Zdá se, že v této sérii budeme mít epizody o každé jednotlivé hlavní postavě. BoJack zatím nečekaně vede nad Mr. Peanutbutterem a Toddem. ()

Spusťte štěpení (2017) (S04E04)

Situace kolem volební kampaně mě opět bavila, jen Hollyhock mě trošku začíná unavovat. Na permanentní začlenění to nevidím. ()

Myšlenky a modlitby (2017) (S04E05)

Diane mě neskutečně sere, ale její timeline to zatím drží nad vodou. Ať už se ta situace s BoJackovou dcerou vyřeší, prosím. ()

Stupidní sra*ka (2017) (S04E06)

Takováto porce depresivních dialogů a monologů je asi to, na co všichni čekáme. Outro song parádní. ()

Podzemí (2017) (S04E07)

Miluju epizody odehrávající se pouze v jednom prostředí. Nadržené mravenčice byl taky fajn nápad. Topovečka. ()

Soudce (2017) (S04E08)

BoJackovu dceru úplně nepovažuju za povedenou akvizici, ale zatím se mi neomrzela natolik, abych nějak výrazně snižoval hodnocení. ()

Ruthie (2017) (S04E09)

Doktor nosorožec je absolutní špička tohoto seriálu. "You're a real tough broad. Except for, you know, the uterus area. Pretty weak." ()

Ach, ta Kalifornie! (2017) (S04E10)

Závěr nám prozradil, že by další dvě epizody mohly opět ovládnout emoce. Na to se nejde netěšit. "BoJack?" ()

Šíp času (2017) (S04E11)

Konečně jsme se dočkali několika vysvětlení proč, kdo a jak. Deprese incoming. ()

Kolik je hodin? (2017) (S04E12)

Emotivní nádech z pohledu "otce a dcery" bylo moc hezké vyvrcholení čtvrté série. Asi mi ale do epizody moc neseděl Todd a jeho storyline, nebudu lhát. ()

Série 5 (2018) (S05)

Naprosto spektakulární krasojízda. Blížíme se ke konci a já už teď vím, že depresím nezabráním. ()

Scéna se žárovkou (2018) (S05E01)

Prosím, ještě víc PC a její adopční agentky. To mi neskutečně dělá úsměv na ksichu. Hlas Ramiho Maleka se mi do jeho role ale vůbec nehodí. No, možná hodí, ale pro mě jo prostě Elliot, achjo. ()

Konec horkých dnů (2018) (S05E02)

Parádní epizoda v čele s naší Vietnamkou a s její totálně rozlouženou psychikou. Nové prostředí prospělo. Moc chválím. ()

Plánovaná zastaralost (2018) (S05E03)

Fantazie. Toddovy patálie tentokrát potahaly hodnocení epizody i jeho předkožku. Zato BoJack nádherně psychicky šikanoval sympatickou Ginu. Top. ()

Feminista BoJack (2018) (S05E04)

Na korektnost mám už takovou alergii, že ani dělat si z ní prdel, mě nějak nenadchne. Prostě už o tom nechci vůbec slyšet. Už teď je jasné, že závěrečná nahrávka způsobí kolosální průser. Yikes. ()

Příběh Amelie Earhartové (2018) (S05E05)

PC nepatří mezi mé oblíbenkyně, tudíž z ní samotné nemám takovou radost, jako třeba z BoJacka. Její minulost má něco do sebe, ale přijde mi, že její příběh jsme v Hollywoodu viděli už mockrát. ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019