Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina

(relácia)
Talk-show
Slovensko, 2014, 266x (44 - 73) min

Účinkujú:

Peter Marcin (moderátor), Jozef Vajda, Martin Hindy, Soňa Pernecká, Miroslav Holec, Tomáš Redey, Martin Breznický, Tomáš Redey ml., Viktor Šuchter (viac)

Talkshow Petra Marcina na aktuálne témy  -  zábavne, atraktívne, netradične. (STV)

Elfhob

Ten kto dáva tomuto programu hodnotenie "odpad" by si mal trošku vstúpiť do svedomia. Priatelia buďme trochu objektívni. Predpokladám že do hodnotenia premietate svoju osobnú antipatiu voči moderátorovi. Objektívne nie je možné označiť program za "odpad" ani tými, ktorým sa nepáči výkon moderátora, alebo nejaké iné prvky v programe. Pre mňa príjemný program, v ktorom sa divák niečo dozvie, oddýchne si a pár krát sa schuti zasmeje. Podobné formáty patria do televízie, do verejnoprávnej obzvlášť. Prakticky všetko v programe je na profesionálnej úrovni. Na slovenské pomery veľmi dobré. Najviac oceňujem zatiaľ výber hostí, výborný mix známych ľudí s menej známymi, väčšina z nich si naozaj zaslúži dostať priestor a odprezentovať sa pred televíznym publikom. Moderátor necháva hosťom dostatočný priestor, no zároveň obohacuje obsah programu o zaujímavé interakcie, alebo "disciplíny", z ktorých veľká časť je naozaj podarená. V ktorom inom programe dostane divák príležitosť spoznať bližšie osobnosti ako Zuzana Mináčová, Rasťo Kulich, Vlasta Mudríková, či Dušan Fabián a mnohé iné? Oceňme že niekto sa snaží niečo takéto robiť a nechajme program dýchať :) ()

Strenger

90% ľudí na túto talkshow nadáva... Ja osobne mám rád sympatického Petra Marcina a táto tolkshow na "slovenské pomery" je podľa mňa zvládnutá na výbornej úrovni. Samozrejme nemožno ju porovnávať s úrovňou americkej alebo inej zahraničnej talkshow ale vzbudzuje vo mne po každom pozretí veľmi príjemnú náladu a spokojnosť s myšlienkou že sme to zvládli..:) odporúčam si ju pozrieť ale ako je zrejmé je to veľmi individuálne. ()

Adinko

Na slovenske pomery velmi zaujimava relacia, kde sa zatial kazdy tyzden snazili venovat naozaj roznorodym temam. Vyber hosti taktiez hodnotim velmi pozitivne ()

MySch017

Napodobenina prevzatá od Krausa (od koho to preberal on je teraz nepodstatné), len zrkadlovo. Zdá sa mi to také nudné, nič nové to neprináša a okrem časti, keď tam bola Kristína (hlavne po stránke vzhľadu) ma to nebavilo. Petra som žral ako Mirka, pani Máriu, či Františka Stromokocúra....nie, toto je slabé. ()

Bear52023

Proste talkshow verzia Kameňáku, kde na vás chráchajú vtipy kadenciou 20vtipov za minútu a publikum sa celú dobu len smeje, aj keď skôr mi to príde tak. že ten smiech majú nahratý a sám skrachovaný Peter Mrcina si ho púšťa za každým svojim vtipom a koľko krát sa stane, že ten vtip už niekoľko krát opakoval. Čo mi ale príde vtipné, že si sám Mrcinko pozve takého človeka ako je Izer, ktorý ho jednoducho zahrabe pod zem a ani sa nemusí tak nasilu snažiť ako zrovna ex-Stromokocúr. ()

Adri.

Vtipné, příjemné, plus moderátor nechává hostům prostor o sobě něco říct, takže se o nich člověk skutečně něco dozví. Navíc různé zábavné aktivity Marcina s hosty jsou velice originálním prvkem tohoto pořadu. Nehledejte v tom nic vysoce intelektuálního, ale jako odpočinkový pořad po desáté hodině večer to účel rozhodně splňuje. ()