Vybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života. V centru příběhu jsou tři kamarádi – Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky – třídní kráska Eva, která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků a ošklivka Hujerová, které schopnost sebeironického nadhledu dává nejen schopnost přežít ve světě krásných, ale najít i vlastní cestu ke štěstí. (Falcon)

Gamekeeper77

Tak na druhý shlídnutí už to k mýmu příjemnýmu překvapení až takovej průser jako poprvý není, ba naopak, celkem slušná konverzačka, několik časových rovin dobrý a Simona i její mladší verze...nádhera. 65%. ()

PlysovyMacko

Film sa odohráva v dvoch časových rovinách-stredoskolaci riešia svoje problémy konkrétne témy krásy a skaredosti dievcat a stretávka maturantov po dvadsiatich piatich rokoch. Humoru je pomenej, film vyznieva skôr trpko ako hlavní hrdinovia spomínajú na mladosť. ()

Blazis34

Trailer mě nalákal na skvělou trojku Sokol, Suchánek a Genzer, ale jejich potenciál zůstal naprosto nenaplněn. Film mi přišel jako velká melancholická blbost plná zbytečných scén u kterých se snad ani nešlo zasmát. Opravdu mě mrzí, že už se dnes u nových českých komedií nezasměju a většina mi přijde jako vyhozené peníze. Škoda, na Vybíjenou (ani nevím proč ten název) jsem se těšil, ale moc nám toho nenabídla. Za mě 25% - jedna hvězda. ()

Spilif

Přiznám se že Vybíjená mě překvapila, čekal jsem od toho teda něco úplně jiného, ale z výsledku jsem spokojený. Herecké obsazení je samo sebou na jedničku a ten zbytek také alespoň pro mě. No i když se člověk nesměje v jednom kuse tak jsou věci které mě přesto dostali a jako celek mě tenhle film uspokojil. Zajímalo by mne proč je ten film tak špatně hodnocen? ()

silak_xup

Máte dvě možnosti co dělat následující hodinu a půl. Za prvé, koukat na tenhle film, nebo za druhé, koukat na vypnutou televizi. Vyjde to úplně nastejno, ovšem při druhé variantě Vás možná napadne jak vymyslet lék na rakovinu, proto si to ty vole vůbec nepouštějte. ()

srolyma

Ne ne ne. Kde nic není ani Partička ne(za)bere. Genzer se snaží, co se dá (přeci jenom tolik těch filmových příležitostí zase nedostává), ale Suchánek se Sokolem pochopili rovnou, že z hovna bič neupletou, odříkají si svoje, shrábnou prachy a jdou dělat něco smysluplnějšího. Celé je to plytké, upocené, uslintané, zcela v duchu celé Vieweghovy postbáječnoletechpodpsí tvorby. Výsledkem celého toho trápení je zásadní sdělení, že hnusný holky to mají nakonec v životě lehčí než ty hezký (tedy pouze v případě, že to vydrží a neskočí na konci puberty pod metro). Babčáková výborná (včetně svého mladšího já). ()

sodomex

Nechapu..film jsem chtel ze zvedavosti videt a cekal komedii. Misto toho jsem dostal slataninu pribehu detstvi vs soucasnost, ktera se toci porad kolem par hl. Postav. 2 hvezdy za to ze jsem to nevypnul a prezil jsem to. ()

Meow86

Pátek večer, já dobrovolně u bedny. Ale zítra si to vynahradím, máme s voškou sraz "pouze" po 6-ti letech. A víte, co mě napadlo? Natočím Vybíjenou 2. Noc bude mladá, času bude habaděj a my máme moře vzpomínek, které by se daly hodit do PowerPointu a ozvučit. ()

swinevenca odpad!

Tak takhle vypadá páteční večer v českých televizích. Po dlouhé době jsem se rozhodl pro tuhle variantu a nezbývá než od toho ostatní odrazovat. Čekání na pointu bylo stejně marné jako u Sněženek a machrů, děj je vlastně jen čtení pubertálního deníčku po 25 letech. Ale upřímně mě na tý vesměs očekávaný bídě nejvíc naštvala technická kvalita filmu, televize řve na tři okolní patra a já přes praskající oheň nerozumím dialogům, to si někdo říká o útrpný právo. ()

maniacxl odpad!

Hloupej a zbytečnej film o ničem a pro nikoho.Pánům z Partičky asi došla škvára,že do toho šli.Jenže takovým způsobem se peníze vydělat nedají.Nebo se pletu?,za tohle jím někdo zaplatil??Nepochopil jsem oč tam vlastně šlo.Ale pokud to byla celý nějaká nová improvizační hra z Partičky,tak to potom jo ovšem.Mega ODPAD! ()

Patriska odpad!

Tohle má být komedie? Větší propadák tu dlouho nebyl. Pánům Genzerovi, Suchánkovi a Sokolovi lépe sluší televizní ,,Partička" než tenhle trapas. Rozhodně to je ztráta času! Po půl hodině, když jsme chtěli z letního kina odejít domů se přihnala ohromná bouřka a tak jsme byli donuceni vydržet až do konce. :( ()

blondboss

Podhodnotený film zo života. Asi tak by sa dal charakterizovať tento súčasný český počin. Bol som milo prekvapený nad spracovaním a zároveň témou. Dejovo to totiž malo čo povedať hádam každému a aj keď to bola skôr dráma ako komédia, vôbec mi to nevadí, lebo som sa pri tom filme celkom bavil. A nádherná Linda Bartošová bola veľkým osviežením. Ja som si pri tomto filme naozaj oddýchol a preto určite u mňa lepší nadpriemer a silné tri hviezdy. 65 % ()

ZHODNOTITEL

Blbost. Na jednu stranu vážné, na druhou trochu trapné. Nejhorší na tom všem je snad to obsazení, protože umístit do vážného filmu postavy, které známe především jen z komických rolí, je nadějným předpokladem, že to fungovat nebude. ()

macco33

Dost velké zoufalství, hromadění klišé na klišé ... a Genzer fakt není herec, ani náhodou. Tady ale není sám, kdo tak působí, např. Krainová. Na tomto snímku se navíc nezdá být nic původního, všechno jako by tu už jednou nebo i víckrát bylo ... Už nikdy víc ... ()

natalanka

Neznám ve svém okolí jediného člověka, kterého by 4 roky na gymplu změnily na celý život. Ani šeredky, ani krásky ani zamilované kluky....pro které by byly čtyři roky pospolu tak zásadním až brutálním zásahem do života.... dokoukala jsem to, ale nikdy více.... ()

pafka

Do televize na sobotni vecer dobry, protoze tam skutecne nic jineho neni. Tak to je spravne misto pro film, ktery by jen ztezka obstal v nejake mirne konkurenci. Jedna cekate urcite vic vtipu, kteryho je tam skutecne malo, na to, v jake skvadre se hraje. A pak, spousty zmen v dejove lince, ktera ma vykreslit vztahy spoluzaku. No nakonec je to cele nejake bez kuli, ,nakonec vlastne o nic nejde, nikam se to nevyviji, zadne stupnovani ke konci, vse je takove az dokonce, ze se na neco ceka v deji. Ale kdepak, nedockate se. Kdyby se zfilmoval vycuc z nejakych dilu Particky, byla by to sranda, od ktere se neda cekat nic hlubciho. Tady to bylo ale jine, s jinym ocekavanim a taky slabym vysledkem. Velka skoda. ()