Tajný agent uzavrie zmluvu s počítačovým hackerom, ktorý prelomí bezpečnostné kódy k jadrovým zbraniam. Skôr ako sa však dohoda splní, do situácie sa zapletie skupina teroristov. Agent je zabitý, kolegovia už nájdu len jeho telo. Nutne však potrebujú fakty, ktoré poznal len on. Nová technológia umožní preniesť časť vedomia do iného mozgu, ktorý ale musí mať akési „prázdne miesto na zápis nových hodnôt". Túto podmienku spĺňa len jeden prísne strážený agresívny väzeň. Po operácii sa mu v mozgu miešajú jeho vlastné spomienky so spomienkami mŕtveho agenta. To čo sa stane potom a ako sa väzeň zachová nedokáže predpokladať nikto... (TV Markíza)

Bragi66

Koho neurazí, že se z necitelného agresivního zabijáka stane "citlivec", tak pro něj by to mohla být dobře odvedená akční podívaná bez "akčních přeháněk". Od té sociopatické transformace si ovšem není potřeba slibovat kdovíjakou filo-psychologickou hloubku. Výborný Kevin Costner je tu jako prvotřídní tvrďák s vyholenou hlavou, i když se pak v happyendu zjeví v poněkud nakadeřenější podobě. ()

rengers

Kevin Costner nezklamal, Solidní akční podívaná. Námět trochu pokulhává, což je škoda. PC program na flešce, který by mohl rozpoutat třetí světovou v rukou jednoho muže? ()

smartynaf

Kevin dobrej. Tolik známých lidi a tolik zbytečných nelogičností, no nestálo to za to to scifi udělat pořádně?! Všechno je tam fajn, jen ten film je špatně. ()

agentkenny

Váhal jsem, jestli se na to vůbec podívat kvůli Kevinu Costnerovi - nějak mi přišlo, že se na tu roli prostě nehodí a bude to ztráta času. Bylo ale vidět, že je to Pan herec, a nečekal jsem, že to dá až tak dobře. Dějově to trochu skřípalo, ale jinak dobrý. ()

Tomulka

I přes to, že je film přecpán hereckými hvězdami, tak není úplná bomba. Herci na svůj projev dostali velmi málo prostoru, protože když je film akční musí mít asi hodně střihu (což je smutné). Koukal jsem na film jen kvůli Kostnera a ten prostor dostal a využil jej dobře. Na film se dalo dívat když člověk nepřemýšlí a nevnímá antilogiku. ()

Googooplexer

Celé to vyzerá ako zrobené za 3 dni. Postavy boli bez minulosti, bolo mi jedno, čo sa komu stane. Okrem zaujímavého námetu to nemalo nič. Dobrí herci nemali čo predviesť. ()

mskarabeus

Do háje se všemi kritiky Wacoslav1, mzss1 a spol...!!! Co čekáte od akčního filmu? Oskarové inteligentní drama? Já jsem dostal, co jsem čekal....K tomu jako třešnička na dortu skvělé obsazení. Kdo má rád akční filmy, nebude litovat .... ()

Ajdl

Poslední dobou se nestačím divit, co za troly tady hodnotí filmy. Jako sorry, ale dát tomuhle filmu nálepku "odpad!" může opravdu jen bezduchý tupoun. Film má vše, co bych od takového filmu čekal, akci, napětí, zápletku, dobré herecké obsazení. Ani na chvilku jsem se u něj nenudil a Kevin a spol. zahráli parádně. Opět potvrzení, že hodnocení na ČSFD se člověk tak úplně řídit nemůže. ()

m.dodoss

Bavilo mě to! Byla to sice lehká vykrádačka nejen self less ale našel jsem tam i jiné filmy. Ale není to rozhodně nuda... a za mě doporučuji se aspoň podívat a posoudit... ()

Nuskatch

Zajímavý námět, hvězdné obsazení, slušné zpracování, Kevin Kostner opět ve formě,devadesátkovej feeling, celkově mě film bavil, narozdíl od podobného filmu Nesmrtelný. Nakonec nestrhnu hvězdu ani za totálně zbytečného Scotta Adkinse, který mi v tomhle filmu hodně pil krev. "Yuri Boyka" v nepadnoucím saku, pronese za celý film asi tak 5 vět a když už je konečně v nějaké akci, tak se schovává za sloupem. Zbytek filmu pouze přicmrndává Oldmanovi. Kdyby aspoň umřel. ()

milunech

Pane, vy jste vdova... po americku :) Jsem ráda, že Cage hlavní roli odmítl, byla to blbost, kterou jsem si mohla odpustit. Jediný světlý okamžik byla střela, která se vrátila. Jinak žádné překvapení, nic, co by si zasloužilo obdiv nebo by nechalo diváka s otevřenou pusou. Ještě jsem čekala, že na konci bude na pláži Ryan Reynolds, kterého zázrakem oživí a budou žít s Costnerem ve šťastné rodině. No nic, tak zase příště. Jsem zvědavá, který český film obšlehnou nyní :) ()

andy60

Costner v roli drsoně (v úvodu téměř k nepoznání), nicméně herecky to zvládl dobře. Tommy Lee Jones mně připadal najednou jako starej dědek, navíc jeho postava byla dost nevýrazná a na plátně se moc neohřála. Film samotný celkem stravitelný, který si udržel moji pozornost až do konce. ()

Alagaesie

Docela dlouho mi trvalo zjistit, že právě tohle chci vidět. Jak věděli, kam míří? Hodně velkej hnus. A sakra… Costner dobře. Odhalení korupce ani politickejch vražd není zrada nebo už jsme tak daleko, že jo? Morgan mi sakra připomínal Stephena Frye. Ty vole to je ale idiot ten doktor. Jak si Kev moh na něco vzpomenout, když byl pár minut po operaci mozku? Holanďan se nezdál. A Kevovi začíná najíždět… Jill opět kůže, pardon teda Gal. Hezky, holka! Jak to bylo s tím kódem? Strook fakt připomínal případ Snowden. Vždyť má Jerichovy myšlenky. Jericho sám je jak veka. Kev se s tím fakt nesere, to ne. "There´s a queue, sir. " Jo tak takhle to dopadá, když máš v hlavě dva lidi – jeden jak mílius, druhej jak ten největší kanálnickej pičus. Deal? Dobrá, Holanďana máte, ale co deal s Jerichem? Zase ponorka? To jsem „dlouho“ neviděl. Jericho skutečně nelhal. Já bych vám řek, odkud raketa přišla… Takže nakonec kdo z koho – ale Duchman by to měl mít sečtený… Najednou je teplejc – není nad teplý lidský slovo. Tohle jsi nečekala, svině, co? Sanitka dobře! "Officer´s down! Medical unit!" No, neřek bych, že chceš tuhle unit… Duchman byl bůh! Quakere… Fakt bomba věc! ()

SNCIS

"Co máš na sobě?" - "Jen spodní prádlo... Když vyzvedávám Emmu ze školy, tak nosím jenom tohle." - "Tak proto má tak dobré známky." Chlápek bez citů a bez emocí, se podělí o své tělo s chlápkem od rodiny. "Hele, vy tam. Zrychlete to... To bylo hrubé, promiňte. Slyšel jste to? Já se přeci neomlouvám. To ze mě mluví Billy." Trošku mi to připomínalo Tváří v tvář. Je to hvězdně obsazené (Lee Jones, Oldman, Wonder Woman, Costner, Reynolds.), o tom žádná! Nicméně akčních sekvencí moc není. Scénář je science fiction. No, a části, kde se hraje na city mně dokonce dost otravovali. "Lidi mi vždy říkali, že jsem bezcitný. Nebo tak něco... Nevěděl jsem o čem mluví, až do..." Hodnotím to jako zcela průměrný film. - 50%. ()

megacik

Potenciál tu bol, škoda, že ho nevyužili. Nepáčilo sa mi, že všetci vo filme sú zlí...aj tí, čo by mali byť dobrí. Mimoriadne depresívne scifi, ktoré nemám potrebu pozrieť znova. ()