Byt č. 402

(amatérsky film)
všetky plagáty

SOLOM.

Jde vidět, že výběr hudebního podkladu nedělá tvůrcům problém, což je dobře, protože díky tomu dokáží alespoň trochu navodit zajímavou atmosféru. Nevýhodou tohoto snímku je fakt, že se povětšinu času odehrává ve tmě nebo přítmí a v kombinaci s nepříliš kvalitním obrazem (na který nás tvůrci upozorňují dopředu) musí divák občas doslova „luštit“, co se na obrazovce vlastně odehrává. Herci by měli volit kratší dialogy (potažmo scénárista), protože to opět neznělo moc přirozeně a po pravdě jsem jim místy vůbec nerozuměl. Je potřeba vychytat ony nedostatky co jsem jmenoval a snad do třetice už to bude konečně za průměrné hodnocení. Je dobře, že se točí pro „prdel“, ale chce to míň piv a víc se soustředit na daný projekt, když už to prezentujete na „filmových stránkách“, potažmo na internetu. Každopádně přeju hodně zdaru při další tvorbě.40% ()

Korbitch

Podstatně lepší než Ztracené duše. I přes značně Minecraftovou kvalitu videa byl sice vidět kameraman v zrcadle při odchodu z bytu, ale duchařská tématika mě baví. Za finále přihazuji třetí shuriken. Jen tak dál, chlapci. ()

AlistairMir

Zatímco u prvního díla to byly slabší 3* a váhal jsem, že dám dvě, tak tady není co řešit. Hudba opět parádní, ale navíc kluci hrají podle mého lépe a i příběh je lepší. Konec měl velmi slušnou atmosféru a já se těším na další kraťas. Dobrá práce kluci :-) ()

Nivenx

Další amatérský film je lepší o něco jak ten první a to díky zvolené hudbě ve filmu, takže už se to dá označit jako horor. Jinak co je společné, že být to delší, tak nastane nuda, ale jinak celkem koukatelné a v pohodě. Ještě to bude chtít hodně vychytat. ()