Max je perfektne vycvičený americký armádny pes, ktorého v Afganistane nasadili do prvej línie. Po tom, čo v akcii príde o svojho pána, príslušníka amerického námorníctva Kyla Wincotta, prežíva traumu a pošlú ho späť do Spojených štátov. Aj doma Max trpí veľkým stresom a nedokáže si k nikomu nájsť cestu. Všetko sa zmení, keď stretne Kyleovho dospievajúceho brata Justina. Ten sa ho ujme a spoločne prežijú vzrušujúce a nebezpečné dobrodružstvá pri pátraní, čo sa v skutočnosti stalo Kyleovi na fronte. A to je už dobrý základ pre budúce priateľstvo na život a na smrť. Zbližovanie však nebolo jednoduché. Justin spočiatku nemá záujem starať sa o bratovho utrápeného psa, pretože ho dusia vlastné problémy. Musí napríklad plniť očakávania a nároky, ktoré na neho kladie jeho otec. Maxa však prijme Justinova rodina, čím mu v skutočnosti zachráni život. Justin sa rozhodne zistiť, čo sa v skutočnosti stalo jeho bratovi na fronte, a prečo musel zomrieť. Na tejto misii je Max jeho jedinou oporou a šancou na úspech. Vďaka ukecanej Carmen, ktorá to so psami vie, si Justin začne svojho chlpatého spoločníka vážiť. (TV JOJ)

joemikes

Psi koupajici se v rece se delaji pomoci pocitacove grafiky? Proti gustu... ale ze zkusenosti vim, ze ostre i slepe naboje 7,62 mm vhozene do ohne, neudelaji nic vic nez bum a kulka neboli srapnel nedoleti dal nez par metru, naboj se proste roztrhne a leti do vsech smeru, zadne ding ding do kolejnic. Jako pohadka dobry, cekal jsem asi vic... ()

rewoluce

Tento drevený film dostal jednu hviezdu odomňa len preto, lebo ten pes je z postáv ten najlepší herec! Neuveriteľný Americký aušus alebo paškvil za ktorý keby som mal vyhodiť čo i len 10 centov, tak si to asi hodím.. proste všetci sme nakŕmení Americkou rádoby kinematografiou, a všetci takisto dobre vieme, že to stojí za hovno, ale všetci tak trochu tajne dúfame, že ten ďalší film už bude stáť za to.. No nestojí! Hovadina najhrubšieho zrna a ak by som to zrno mal k niečomu prirovnať, tak si predstavte šmirgeľ hrubý ako strúhadlo na kapustu.. ENJOY ()

sml41

Rozhodne som očakával úplne niečo iné než tento nepodarok. Citovo labilný "TV" príbeh "tinedžerov a havkáča" autentičnosť a logika pribehu je celkom zaujímavá. Vytrhnem len zopár scén čo ma zarazilo... Mater stratí syna a je tak z toho citovo zrútena ako ja keď v noci zabijem komára kerí mi nedá spať... starý veterán zachrani psa od utratenia a po necelých 12hod ho už ide sam odstreliť lebo nevie kvôli nemu spať... dôležite U.S dokumenty sú len tak dané civilovi, ale pozor-prísne TAJNÉ... ti musi jebať rejžo!!! dialógy jak z materské škôlky. Jediný kto si tu zaslúži pochvalu je havkáč Max... ostatny iba zhnilú malinu. Kurevsky mi tu však "chyba" americký patriotizmus v takejto "lajt" forme je to dosť nudne. Iba kvôli tomu, že mam rad psov a hereckemu výkonu Maxa dam 1* - inač odpad. ()

Iveta47

Súhlasím s názormi,že je to skvelý rodinný film ale možno som viac očakávala také intímnejšie zbližovanie chlapca a psa na mňa tam zbytočne vstupovalo veľa postáv..napr.to mexické dievča ...to len aby mal kto dať chlapcovi pusinku a lepšie sa mu bojovalo proti nepriateľom...také americké...ale dobre... zhodnotila som to 3* ale pri záverečných titulkoch a prehliadke vojnových psíkov pomocníkov a na príkaz môjho synátora som musela dať 5*.. ()

Danny914

Naprosto souhlasím s Rodriguezem, cituji: "V některých momentech je snímek hodně naivní, ale na druhou stranu oceňuju snahu tvůrců podat dobrodružným způsobem příběh psa, který po ztrátě pána není už schopen vykonávat službu vlasti. 75%" ()

Trucker odpad!

Zcela přesně "kvalitu" tohoto výtovru ve svém komentáři shrnuje Wacoslav1. Jen doplním, že zejména "upovídaná" dívka Carmen je vyloženě otravná namyšlená namachrovaná kravka a mnoho dalších vedlejších postav jí v tom hrdě sekunduje. ()