Sedm dní v pekle

(TV film)
  • USA 7 Days in Hell

Tato neobvyklá komedie v dokumentárním stylu paroduje životy dvou profesionálních tenistů, nesmiřitelných rivalů (Andy Samberg a Kit Harington) před jejich klíčovým soubojem - nejdelším wimbledonským tenisovým zápasem, který trval 7 dní. Tento komediální speciál uvádí známé televizní osobnosti Andyho Samberga a Kita Haringtona v neobvyklé parodii plné slavných hvězd, jejíž děj se odehrává v prostředí vrcholového tenisu. Premiérově uváděný v jednom nejvýznamějších víkendů tenisové sezóny - v průběhu finále Wimbledonu - "Sedm dní v pekle" nabízí neuctivý, potměšile seriózní pohled na dvojici fiktivních hráčů z nepříliš vzdálené minulosti, kteří sehráli zápas tenisových zápasů: sedmidenní pětisetový wimbledonský maratón, který z těch dvou vyždímal doslova všechno. Vedle vrcholů (a propadů) onoho zápasu přináší "Sedm dní v pekle" také dokumentární pohled na životy a kariéry dotyčných soupeřů: Aaron Williams (Samberg) je věčný nespokojenec, jehož chování v nejlepší náladě trumfne chování Johna McEnroea v té nejhorší (McEnroe hraje ve filmu sám sebe) a Charles Poole (Harington) je tupý génius, který na svých bedrech nese tíži anglické touhy po wimbledonském vítězství. Pozadí příběhu těchto falešných superhvězd humorně dokresluje přehlídka slavných osobností v rolích fiktivních postav nebo lehce ironických verzí jich samotných. (HBO Europe)

rinnovka

Člověk by řekl, že není možný sebrat takový množství blbejch nápadů, udělat z tolika lidí idioty, použít nejtrapnější vtipy a ve výsledku nemít hovadinu. Nikdy neříkej nikdy, Sedm dní v pekle vás rozseká. Fakt nemám ráda komedie, obzvlášť ty bezduchý, plný trapnýho zesměšňování, ale tohle má takový koule, že i vedlejší účinky nejnovějšího Williamsovic modelu trenclí blednou závistí. Další malý velký must see snímek, obzvlášť pro fanynky Kita Haringtona. ´Indubitably´ ()

teckax

Viděla jsem včera a ještě dneska mě bolí břicho od smíchu. Pánové mi naservírovali 43 minut totálně nekorektní sprostý extra černý zábavy, za kterou nemůžu být vděčnější. ()

Tezuka

Omg, to by bylo tak ujetý, až se nedalo bránit smíchu :DDD A ještě je to prezentováno dokumentární formou, což jak se ukázalo donutilo některé lidi k zamyšlení, jestli se nejedná o opravdový dokument. ()

kubixix

Absolutně fantastické! Parádní nápady slepené naprosto nepředstavitelným způsobem. Jsme rád, že sem na ten film narazil. Je to pár minut skvělé zábavy. Byla to paráda a pokud nevadí sexistické narážky, parádně si film užijete. ()

codyak

Chcete vidět, jak to vypadá, když někoho filmařina baví? Tak tohle je naprosto skvělý příklad... Královsky jsem se bavil od začátku až do konce. Samberg a Harington jsou boží. Tohle není 7 dní v pekle, tohle je 40 minut v komediálním ráji! PS: Martin Sheen do Branek, bodů, vteřin!!! ;) ()

hujerita

Čakal som super kravinu, ale toto bola skvelá super kravina na ktorej som sa bavil od začiatku až dokonca. Samozrejme malo to aj slabé chvíľky a momenty, ale na tú stopáž to bolo nabúchané až do konca. Paráda paráda a ešte raz paráda. Ani kráľovná nebola nudná a suchopárna a John McEnroe super :) ()

Major776

Zajímavý nápad, který ztroskotal na toaletním humoru. Opravdu nevím co je směšného na tom, když královna ukazuje "fuck-offky" ? Možná před 30ti lety v dobách kdy se točily komedie tipu Pana Účetního...škoda plýtvat hvězdami. ()

Bulywif

Karikatura tenisu? Skvěle! Za 43 minut umě zparodovaných klišé se jeden nemůže stačit nudit, ale dokonce si ani vydechnout. Krásné vyvrácení všeobecně zavedených představ o světě sportu elitní třídy, kde se snad ani nikdo nikdy neuprdnul. Elitní sportovovec, vycházející hvězda, nová ikona, nositel tradice - tupec, který za svůj talent může děkovat Ježíškovi, protože by jinak patrně umřel hlady, páč se jinak sotva podepíše - na jedné straně. Na straně protější bývalá jednička, rebel, který se svou kariérou prosmažil a prodrbal jedním excesem za druhým. Zároveň stárnoucí chlap, který chce sobě i světu dokázat, že na tomhle hnoji je ještě alfakohout on a jen když bude chtít, nemůže mít přece někdo jiný nárok. Podtrženo sečteno, nejdelší zápas v historii tenisu. ()

Misirlou

Právě jsem dokoukala film 7 Days in Hell a doporučuji. Je to vtipný, sportovní, trapný a sexuálně nabitý film, u kterého se budete smát nahlas. ()

Ankroth

Suché, nezáživné a trapné. Vážně jsem se těšil, že se jako místní klika mudrců zasměju, až se za lofase budu popadat, ale nestalo se tak ani jednou. Oceňuji nápad a odvahu tvůrců, ale zkrátka to nebylo vtipné. Jednu hvězdičku dávám za nahou roštěnku na kurtu, protože tu bych stejně jako Aaron přefikl přede všemi rovnou na hřišti. ()

kolotroch

Z podania niektorých vtipov vo mne ostal skôr rozpačitý dojem, než aby som sa bavil, no celkovo kvitujem nápad, iróniu a kritiku niektorých súčastí toho hnoja, ktorý sa na nás valí zo všetkých svetových strán a ktorý sa nám snažia podať ako ten správny systém, zábavu, či bežné hodnoty. ()

DrifterSoul

Ta 1 star je za inteligentní parodii. Pokud by tam nebyly nechutnosti (například penis in natura ani v 3D image opravdu vidět nemusím), pak bych asi dal hvězdičky 3 (za IQ v těch různých politicky nekorektních narážkách :-). ()

JerryPilsen

Děsná kravina s fekálním humorem.Jedinné co vycházelo z reality byl záběr na kurt číslo jedna.Ostatní,natož pak vztahy mezi oběma,vůbec nádávalo smysl. ()

Jerkie

To si nezaslouží kazit jakýmkoliv komentářem. To je prostě jasně vyšperkovaný poklad! A Copperfield to vyzdvihl na všech 5*. Takhle krásně upřímně jsem se u snímku dlouho nezasmála.:) ()