Hudobný film zložený z osemnástich pesničkových príbehov do celovečerného hraného filmu. (oficiálny text distribútora)

zette

S chuti jsem si poslechl vsechny pisnicky a podival se na jednotlive klipy. Jako film to ale hodnotit nechci, protoze to zadny film ani neni. ()

Anderton

Aj na svoju dobu pomerne rozpačitý projekt, chodiť po amfiteátroch a púšťať tam videoklipy s nejakým tým sprievodným programom. Viac ako polovicu piesní som nepoznal, prvú až tú od Nagya a som celkom rád. Olympic tu má zaradenú asi snáď najhoršiu skladbu svojho repertoáru a Tublatanka sa asi taktiež tunajším singlom na koncertoch neprezentuje. Klipy sú jedno veľké klišé, ale taká bola doba a počuť tie zámejšie piesne, ktoré poznáme všetci, po dlhých rokoch poteší. Btw Slovenské tango je čistokrvnejší synthipop, ako sa robil v Británii. ()

kebom

Pomerne zvláštny muzikál nakrútený na základe "experimentálno filmového - scénického programu v 28 mestách, ktorý videlo počas 29 vystúpení v lete ´88 vyše 40 000 divákov", z Filmové štúdia krátkych filmov Bratislava - Koliba. Ide o zaujímavý koncept (aj) muzikálu s pesničkami, ktoré som doteraz nepočul... Zaujímavé je, že ide fakticky o pôvodné klipy kombinované s tanečnými kreáciami a vystúpením, ktorý uvádzal Dano Junas s ešte jednou slečnou (Jeanette Švoňavská, často sa objavovala v TV napr. aj s Nogom-Juráňom-Skrúcaným). Matne si pamätám, keď to dávali prvý raz v TV a potom snáď už nikdy. ()

IvonaK

Zajímavé hudební klipy a Richard Muller byl asi nejlepší. Patejdl se mi strašně líbil v klipu Chlapčenský úsmev, ale tady ta scéna s ním obsahově nic moc. ()