Päste zo železa 2

• Česko Pěsti ze železa 2 (viac)

Thaddeus (RZA) sa vracia v strhujúcom akčnom dobrodružstve inšpirovanom klasikou kung-fu, v ktorom nepriebojný dedinčan spojí svoje sily s tajomným neznámym, aby spolu z čínskeho baníckeho mestečka devätnásteho storočia odstránili zlé sily - pozemské aj nadpozemské. Keď baník Li Kung (Dustin Nguyen) a jeho žena Ah Ni (Eugenia Yuan) v blízkosti dediny nájdu ťažko zraneného cudzinca menom Thaddeus, ponúknu mu prístrešie. Kým sa muž uzdravuje, preniká do tajov hlboko zakoreneného sporu, v ktorom stoja miestni obyvatelia proti zlému majstrovi Ho (Carl Ng) a jeho zločinným poskokom. S pomocou Thaddeusa sa z nerozhodného Kunga stane naozajstný neohrozený bojovník. (TV Markíza)

Domas88 odpad!

Dvojky většinou bývají fakt blbosti a tohle to potvrzuje. Ztráta času se vůbec obtěžovat dívat o nic nepřijdete a s jedničkou toho ma asi společného jako mléko a voda.. No jo na takovéto kraviny se peníze najdou... ()

Milo384

Naprosté béčko se vším všudy. Bez nápadů a ambicí. Jednička byla mnohem lepší. Jsou zde jen nudné souboje a předvídatelný děj. Ještě že je to krátké. ()

cartyci

Kto veľa nečaká nebude sklamaný.Do polky filmu som sa nudil a rozmýšľal ,že pozriem niečo iné.Nespravil som tento krok a dopozeral som do konca.Od polovice ma začal baviť celkom príbeh neskôr aj bitky.Hudba.....vôbec ale vôbec sa mi nehodila k filmu.Super bola ale pre nejaký film v meste o díleroch a podobne. ()