Jeskyně

• Španielsko La cueva (viac)

Skupina přátel na ostrově Formentera nalezne jeskyni, rozhodne se jí prozkoumat a následně se v mnoha uličkách a průlezech ztratí. Nedostatek vody, jídla, světla a žádný kontakt se světem si na skupince začne vybírat svou daň v podobě paniky a halucinací. Pro přežití budou nuceni učinit strašlivá rozhodnutí... (TV Horor Film)

AxelWers

Pre klaustrofobikov zakázaný film, z tohto pohľadu celkom OK, ale čakal som viac vybičovanú atmosféru. Za úplný záver by som možno dal hviezdičku navyše, nechcel by som byť v koži tých, čo tam zostali. ()

Mamlas odpad!

Čtyři amatérské ksichty našly díru ve skále, tak tam vlezli, zapnuli mobil a natočili si vytřepané video se záběry zejména na své zadky a ksichty potmě, jak tam jsou a kamsi lezou. Vypnuto. Blejt. (0%) ()

Brenda.Ch

Béčkové found footage založené na klasickém začátku "parta mlaďochů se vydá na výlet...", pokračující ve stylu celkem nudných mišmaš záběrů v jeskyni a končící...jak vůbec ? Ani nevím. Jediná scéna, která mě trochu více zaujala, byla ta s hledáním východu z jeskyně ve vodním příboji s kamerou, to bylo povedené. Jinak - nevyužitý potenciál, horror, který si pustíte, když nic jiného nemůžete najít... ()

Sukuba

Bylo to blboučké, asi budu spoilerovat. Parta lidí s alkoholovou opicí, vleze do jeskyně a ani na chvíli je nenapadne, že když v ní budou běhat a motat se chodbami, netrefí zpátky. Za to asi mohla ta opice. Následuje nějaká ta příběhová nuda a podivně rychlý zvrat v chování některých postav. Jsme ztracení kolik, tři dny? Tak sežereme kamarádku, stejně je to hysterka a my máme hlad. A jak známo, kdo jednou ochutná, už nemůže zpět, takže sežereme všechny. ()

lineker

Za poslední tři roky nejlepší found footage, který jsem měl možnost zhlédnout. Trošku přes hranu v pasáži kdy jde o to zůstat člověkem či nikoliv, ale jinak atmoška, zpracování, reálnost za pět. ()

Tossico

Tak tohle byla pecka! Někdo tady psal, že nechápe to, že parta najde jeskyni a jdou ji prozkoumat. Upřímně? Já bych tam vlezl taky, protože sem už od malička takovej průzkumnickej typ :D Už jako malej sem s bráchou lezl do kanálu, do rozpadlých baráků, na cizí zahrady :D atd. Takže já bych byl jedním z blbců kteří lezou někam na neznámý místo :D a tuhle jeskyni bych chtěl taky prozkoumat. Jinak film super, podle komentářů sem rači počítal s tím že mě to zklame, ale nezklamalo. Čekal sem že se tam objeví nějaký jeskynní příšery (což bych moc neuvítal) ale naštěstí ne. Bylo to vlastně o přežití bez jídla a vody a já byl naprosto spokojenej. Akorát teda ten konec byl trošku nedokončenej, když se teda jedna typka dostala ven, co se pak teda stalo s těma ostatníma? No a jedinej kdo mě tam lezl na nervy byla ta ukňouraná dylina. Jinak na začátku sem se i zasmál :D Takže za mě zas po dlouhý době 5 hvěz :) ()