Prezidentova dcera je zajata a uvězněna. Na její záchranu byl vytvořen speciální tým elitního ženského komanda... (TV Barrandov)

JASON_X

Nechápu, proč... Proč v Asylum dali dohromady a zaplatili tuhle atraktivní 'herečskou' sestavu, aby potom celý film totálně zabili slabým scénářem, žalostnou výpravou, mizernou kamerou (nebo snad mobilem?), zoufalými mužskými herci a ubohou (=špatně natočenou) akcí... Tohle se snad ani pochopit nedá. Slyi, udělej símtě remake. ()

Ampi

Kazachstán si po Boratovi toto znovu nezasloužil. Poloarabská chudá země s mexickou architekturou. Nápad na ženskou verzi Expendables nebo Tucet špinavců nebyl špatný i obsazení nebylo vůbec špatné. Ale provedením stejně i přes další dobré nápady to moc dobře nedopadlo. Snad někomu ten nápad vyjde líp. ()

George Stobbart

Tím elitných špecialistiek je vytiahnutý z väzenia za účelom infiltrácie iného väzenia, kde je zajatá dôležitá diplomatka. A tak sa super drsňáčky púšťajú do akcie, aby všetkým nakopali prdel a popri tom diváka až nečakane unudili... Ešte ani nestihli vyjsť dámske "Expendabelles", priživujúce sa na rozbehnutej (aj keď aktuálne už trochu upadajúcej) Expendables značke a Asylum už ponúka svoju verziu "Mercenaries", zloženú z vyblednutých béčkových herečiek. Tak ako pri väčšine ich filmov sa však aj tu zabudlo, že by malo ísť predovšetkým o zábavu a nie o vážne sa berúcu, rozvláčnu kravinu. ()

Jara.Cimrman.jr

"Dneska se na vás usmálo štěstí, protože vás chce strýček Sam. - Tak to musí bejt hodně zoufalej." Na podivnou misi do jakéhosi Debilstánu jsem se celkem těšil, ale nedopadlo to dobře. Mé kdysi oblíbené béčkové bojovnice se totiž navlékly do céčkového kostýmu a najednou to vypadalo, že žádná z nich neumí pořádně kopnout, bouchnout ani vystřelit. Takže boj vypadal poněkud trapně, zranění se hojila rychleji než u Terminátora a já jsem si celou dobu zoufal nad tím, že tomu prostě chybí nějaká ta Stallonovic Sylvestra, Schwarzeneggerovic Arnoldka a snad i Willisovic Bruska. S těmi by to bylo určitě zábavnější. ()

corpsy

Tam, kde veľké štúdia kecajú, tam The Asylum koná. Ako to už tu nejeden recenzent napísal, Hollywood iba avizuje, ale nerobí nič preto, aby sme sa dočkali očakávanej ženskej verzie THE EXPENDABLES. Expendabelles s ( bohužiaľ v dnešnej dobe ) podradnými akčnými herečkami a s podradným režijným vedením. Sr@čka sa však ( na moje prekvapenie ) nekoná. Akcia nieje na zahodenie, cítiť z toho síce asylumizmus, ale verte, že toto štúdio natočilo podstatne horšie fláky. ()

• Pracovný názov filmu bol Prison Raid. V Nórsku a vo Švédsku zase vyšiel pod názvom Expendabelles 3.0. (m.a.t.o.)
  • Když Raven (Vivica Fox) dostane dvě pistole, agent jí říká, že jsou to pistole Glock 19 ráže 9mm parabellum na 14 nábojů. Glock 19 v ráži 9mm Luger je ale na 15 nábojů. Poté Raven zkouší spouště pistolí a říká, že nejsou ochozené. Nemohla však spouště zkoušet, protože neměla natažený závěr a u pistolí Glock musí být před každým výstřelem natažen závěr, aby napnul spoušť. (JohnSmith)