Již 10 let na zem nepadla ani kapka vody. Lidstvo je na pokraji vyhynutí. Skupiny přeživších jsou schopni zabíjet za životodárný nápoj. Ve vyprahlé poušti v údolí Oregonu o přežití bojuje 17letá Kendal, která vytrvale střeží poslední nevyschlou studnu. (LIVINGDEAD)

hansel97

Zvažoval jsem čtyři hvězdičky, protože mi to oproti ostatním zde nepřijde jako takový průser, rozhodně je to jen průměrné, ale není to špatné. Nenudil jsem se ani chvíli, což mě příjemně překvapilo. Mrzela mě hororová stránka filmu, která neexistuje a tvůrce tento žánr měl z popisku radši vyškrtnout, protože jsem čekal něco jiného, než co mi dostalo a to mě lehce zklamalo. Postavy jsou ovšem výborné a přestože se samozřejmě špatně věří, že by sedmnáctiletá holka celou tu armádu přemohla, působilo to uvěřitelně a Kendal nebyla vykreslena jako nějaká super hrdinka. Malá rolička pro Fox Face (Lišku) z Hunger Games - Jacqueline Emerson potěšila. :D ()

Marceloo

Po tom, čo vo svete vyschla takmer všetka voda a ludia kvôli smädu začínajú umierať, sa brat so sestrou skrývajú v opustenom dome, kde majú aspoň trochu pitnej vody. Územie ale vlastní muž, ktorý chce všetku pitnú vodu pre seba a riadi sa tým, že čím viac ludí zabije, tým viac vody mu zostane. - Tretí post-apokalyptický horor za tri dni a ten, ktorý ma zaujal najviac. Oblúbil som si hlavne sympatickú herečku, ktorá sa stará o svojho brata, a tak som o mal postarané o vypäté situácie, keďže bola neustále v ohrození života. Páčili sa mi aj ostatné postavy, napr. farár, ktorý zabíja pre spravodlivosť alebo Carsonova dcéra. Miesto natáčania pôsobilo tiež reálne a krvi bolo tiež dosť. Pre mňa úplne pohodový horor, na ktorom sa podielalo plno známych osobností z hororovej branže. + herečka z Girl House + herec At the Devil's Door + herečka z You're Next, The Lords of Salem, We Are Still Here + herec z V/H/S a V/H/S/2 + herec z V/H/S/2 ()

JohnCZ

Zavádějící plakát. A to hodně. Ve skutečnosti je to taková variace na německé Hell. Sympatická hlavní hrdinka, dobrá režie i kamera, do poslední chvíle poměrně reálně působící děj soustředící se na survival prvek a interakci mezi postavami, občas je to zatraceně napínavé (skvělá hudba) a vzhledem k tématice i mírně vyčerpávající (při sledování jsem vděčně žužlal hrdlo lahve s minerálkou). Pro podobná komorní a na nic si nehrající postapa mám slabost a The Well jim rozhodně nedělá ostudu. Buď to a nebo jde můj filmovej vkus těžce do háje... ()

Morholt

Celkem slušný vizuál a poměrně sympatická herečka se solidním projevem v hlavní roli. Jenže jinak to byla strašně strašná nuda. Přes hodinu to bylo o tom, že mají lidé žízeň. Občas se to režisér snažil nějak narušit, ale vzápětí se vrátil k žízni. To bylo ubíjející a měl jsem sto chutí to vypnout. V závěrečné půlhodině se ale přeci jenom začalo něco dít a film nabral celkem slušné tempo, objevil se nějaký ten krvavý cákanec a došlo i na boj s mačetami, ale to všechno přišlo příliš pozdě. Promrhaná příležitost. 30% ()

topr harley

Nápad sice už tisíckrát ohraný, ale to by rozhodně nevadilo. Největším záporem tohoto filmu je strašná nuda. Vleče se, neubíhá to a pořád dokola sledujeme jak hlavní hrdinka pobíhá z místa na místo a schovává se. Kdyby to byl 15 minutový kraťas, tak se nic nestalo. Za mě rozhodně nedoporučuji nikomu. ()