Odhalení mimozemšťanů

(relácia)
  • USA Uncovering Aliens
Dokumentárny / Reality-TV
USA, 2013, 6x50 min

2,9 milionu Američanů nahlásilo symptomy související s únosem mimozemšťany. Tým zkušených vyšetřovatelů jde po stopě těch nejznepokojivějších případů. Po celé Americe narůstá počet případů pozorování UFO. Miliony Američanů věří, že se staly svědky skutečného fyzického kontaktu s mimozemšťanem. V čem spočívá tento zvyšující se počet ohlášených zpráv? Jsou tato UFO skutečně z dílny mimozemšťanů? Ví naše vláda víc, než nám je ochotna prozradit? Čtyřčlenný tým profesionálních vyšetřovatelů UFO spojil své síly, aby tento fenomén prozkoumal. Cestuje po celé Americe ve snaze odhalit pravdu. Nejde o žádnou obyčejnou skupinku vyšetřovatelů. Aby maximalizovali šanci na úspěch, přicházejí se širokou řadou dovedností a znalostí daného tématu, od leteckého inženýrství po osobní zkušenosti s únosem. Spojuje je společný cíl: odhalit pravdu za narůstajícím počtem tvrzení, že na naší planetě existuje mimozemský život. (oficiálny text distribútora)

bobstock

Další z klasických mysteriózních serošů dělaných na zakázku pro scifi kanál. Parta ´´odborníků´´ vyslýchá přímé svědky či oběti UFO a získává do ruk i dost závažné důkazy a tvrzení, které by měly hnout s vyšetřováním mimozemšťanů...od roku 2013 se nic moc nehnulo..takže další naivní show pro diváky, kteří prostě rádi poslouchají podivná svědectví o těch z jiných světů. PS: musím přidat na hodnocení a i když to zní neuvěřitelně v druhém dílu je pán, kterému cosi sebralo kousíček kůže z předloktí a mě se stalo něco úplně stejného až mě z toho mrazí. 55% ()

majo25

Reality show už aj v tematike UFO? "Štyria poprední ufológovia"...hovorí sa hneď v úvode, hlavne vec, že jedna je novinárka, druhý letecký inžinier a tretí agent CIA. Celé to pôsobí trápne, naivne a v neposlednom rade aj nevieryhodne. ()