Nebezpečné pokušenie

• Česko Nebezpečné pokušení (viac)

Evan Weber je úspešný architekt, šťastne ženatý muž a otec dvoch detí. Jeden víkend zostane sám doma, aby mohol pracovať. Vonku prší a niekto klope na dvere. Keď Evan otvorí, stoja pred ním dve krásne mladé dievčatá Bell a Genesis, celé premočené a stratené. Chcú sa iba osušiť a použiť telefón. Ich nevinná návšteva sa však čoskoro zmení na peklo a nebezpečné zvádzanie vyústi do smrteľnej hry na mačku a myš. (TV JOJ)

a0001

Pekné ženy chcú sex do trojky. Pozor! To je hrôzostrašné asi ako plyšový grizzly. Ten film je horší ako cernzúrované soft porno. ()

Crytic

Začalo to tak smyslně, vzrušivě a sexy a skončilo to totálně TOTÁLNĚ šíleně... většinu filmu jsem si jenom říkal "O co to těm dvoum magorům vlastně jde?" Stejně jako si to asi celou dobu říkala hlavní postava, skvěle ztvárněná Keanu Reevesem. Stejně dobrý výkon podaly i obě sexy šílené mrchy. Co se filmu nedá upřít je jeho poutavost. Díky krátké stopáži má film dobrý spád a člověka prostě zajímá jak to dopadne. Určitě stojí za zkouknutí. ()

zerk0

To ako vážne sa na toto nechal Keanu nahovoriť? Strašne naivná a hlúpa záležitosť, kde by sa zápletka dala prirovnať k pornu. Nebyť druhej polovice, ktorá to ako-tak "zachránila" (a dvoch párov pekných kôz :D), bolo by to na uterák. Vraj horor. C'mon.... ()

Spilif

Nemuselo to být špatné, ale je... Holky pěkný Keanu v pohodě ty první nesmělosti sem mu docela věřil... Ale pak to začlo skřípat. Jeho naivita byla vrcholová ale třeba úmyslná:). No jinak já nevím dvě holky testujou chlapy který vydržej nep*chat. A ruku na srdce když by vám někdo začal ko*řit a nebo ženám l*zat, tak kdo by odolal, když to nechal zajít takhle daleko? Pokušení se musí utnout hned na začátku;) Kdo si chce zafantazírovat mrkněte na to. Ale extra od toho nečekejte. ()

JamesVsalix

Porno, které nešťastnou náhodou dostalo scénář, štáb, rozpočet a asi bankrotujícího Reevese, který si pro pár šupů navíc odskočil od natáčení Johna Wicka osedlat blonďatou hispánku a rejžovu drahou polovičku. A taktéž "horor" jak sviňa. ()

Petacheck odpad!

Tak větší zhovadilost jsem dlouho neviděl. Neberte si do baráku promoklý štětky a volejte švestky i za cenu toho, že budete za pedobeara. Nejvtipnější byl závěrečnej lajk, ale ani tak nemohu dát hvězdu... ()

eMeMko

Divný, ale opravdu divný snímek. Jednou větou by se dal shrnout jako sextape Keanu Reevese namíchaná s americkou rekonstrukcí domu (taková ta show, kdy nejdřív všechno rozmlátí a pak staví znovu). Příběh je extrémně naivní, herecké výkony mírně podprůměrné a stopáž naopak mírně delší, než je nutné. Styl Eliho Rotha mě prostě nezaujal (pokud je to vůbec jeho styl, nic jiného jsem od něj neviděl). Jednu hvězdu za pěkné prdelky (ačkoliv to byly body double) a druhou za poslední větu filmu: "Taťka měl párty", která mě naprosto rozsekala. ()

J.Mayen

No takovej kopec smuly a k tomu jeste idiotskyho chovani k tomu jsem opravdu dlouho v zadnem filmu nevidel, to zaslouzi ze strany scenare opravdovou odvahu dat tolik nesmyslu do 104 minut trvani filmu. Holky by mi ani nevadily,ale jak uz tu myslim nekodo psal, Keanu Reeves, opravdu ne.., nebyl jsem z filmu tolik nadsenej. ()

mikessc

Poriadne ujetý film,mladší ludia sa ešte na takomto filme ako tak zabavia. Keanu Reevesovy sa čudujem že si zahral takuto ulohu v takomto filme. ()

moviefan4

Tak z tohoto filmu som zostal až moc prekvapený. Aj keď z hororu po brutalnej stranke je tu toho naozaj malo, ale zo stránky psychologického hororu to poskytne naozaj veľa. Aspoň mne to dalo dosť na pyschiku zabrať a desilo ma to každú minútu viac a viac. Dokonalá hudba ktorá dopĺňala film o super atmošku, perfektné herecké obsadenie a šikovní herci na ktorých sa skvelo pozeralo, perfeltne premyslený dej dodal filmu grády a ten správny šmrnc. Odporúčam fanúšikom tohto žanru. Ja som ostal príjemne prekvapený a očarený. Tlieskam a s hrdosťou dávam 5*! ()

Eywa11

Do popisu by bolo treba napísať slash komédia, lebo už dlho som sa tak nehihňala ako pri pozeraní tejto trapárny. Keanu Reeves mám fakt rada a som prekvapená, že sa dal nahovoriť na takú sprostosť. No viac ma prekvapuje ako odflákol hranie. Ale sme len ľudia, robíme chyby, snáď ďalší jeho film nebude taká žumpa, škoda by ho bola. ()

Mikecat

Zhliadnute pre Keanu Reeves, kde dej sa pomaly odvija pokym Evan neprichyli dve mlade studentky ktore ho zvedu, krasne si uzije v trojke, no nasledne mu spravia zo zivota peklo znicia mu cely dom, vyhrozuju mu smrtou, mucia ho, pride o rodinu, priatelov pride proste o vsetko, nemal ich pustat dnu, alebo sa odbavit a vykopnut ich, odkaz pre vsetkych nevernikov-nikdy never zvodnemu pohladu mladej zeny, snazi sa ta len podrazit. ()

Elessar.

Ako sľubná čierna komédia to sedí, lenže ono sa to prezentuje ako thiller/horor. Taká béčkovina na jedno pozretie a zabitie pár mozgových buniek. Dajte Reevesovi Oscara :D ()

wowylgu313

Skvělé!!! Tohle se povedlo. Myslím si že je to zde na ČSFD nedoceněné. Rovnou píšu že dávám 70-75%. Pan herec Reeves má návštěvu a udělal chybu že jí pustil k sobě domů. Film vás donutí napjatě koukat a čekat jak se to celé vyvine a minimálně konec vás překvapí že se nezařadi mezi ostatní true zakončení filmů. Taková "nekrvavá" mučírna. Nečekejte že uvidíte Matrixe, je tady jen dobře herecky zahraný obyčejný chlap, kterému odjela rodina pryč. Netřeba něco dalšího rozebírat. ()

punco

Veľmi príjemný thriller ( v žiadnom prípade nie horor) s neokukanými mladými herečkami a sympatickým Reevesom, aj keď práve on miestami silno prehrával a v niektorých momentoch posobil priam komicky. Každopádne to celé fungovalo, prvá polhodinka bola zvodnejšia ako veľa drahších erotických thrillerov, ktorá sa preniesla do domáceho teroru a všetko to bolo zavŕšené vynikajúcim nápadom na samotnom konci. Práve kvoli nemu dávam o hviezdu viac. ()

blade23mc

U tohohle filmu jsem se vážně nudil, Keanovi role nějakého tatíka, který dostává čočku od dvou holek, z kterých jedna je naprosto nesympatická neherečka a druhá vypadá, že se k natáčení dostala přes postel na který v tom filmu občas zařádí, vůbec nesedí. Na začátku filmu v rodinném kruhu mu toho hodnýho taťku prostě nesežeru. Celý se to snaží poukázat na to jací jsou chlapi svině, což při rádoby ději celého filmu tady vůbec tak nevypadá a jsem spíš na straně pravé oběti, kterou je chudák manžel... no prostě taková katastrofa a přijde mi, že prvek "horor" už dávají snad ke všemu.. tady chybělo jakékoli napětí, akce no prostě vše..15% ani nevím za co.. ()

Ana de Armas opět mezi špióny

Ana de Armas opět mezi špióny

14.12.2020

Sympatická herečka Ana de Armas, jejíž kariéra započala v erotickém thrilleru Nebezpečné pokušení s Keanu Reevesem, a později pokračovala snímky jako Týpci a zbraně, Blade Runner 2049 nebo Na nože,… (viac)

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

23.04.2016

Když se u očekávaného filmu hýbe s premiérou, odvykle se od nás vzdaluje. Dvojka Blade Runnera je ale výjimkou z pravidla, právě se totiž přesunula z 11. ledna 2018 na 5. října 2017. Že to jsou… (viac)