Americký prezident musí opustit svůj prezidentský letoun, kterému blesk za bouře v oblasti Bermudského trojúhelníku vyřadil z provozu motory. Hvězda filmu Terminátor Linda Hamiltonová hraje prakticky založenou důstojnici amerického námořnictva, která se snaží nalézt únikovou kapsli. Nikoho však ani ve snu nenapadne, že budou bojovat s obrovskou příšerou, která ohrožuje východní pobřeží Ameriky a možná i celý svět. (oficiálny text distribútora)

honajz

Hvězdička jen za Lindu Hamilton. Jinak americký prezident se vzhledem umaštěného bezďáka od popelnic, vojáčci, co střílejí každý jinak a jinam, chapadla, jež v každém záběru vypadají jinak, naprosto debilní dialogy ("takže to chapadlo patří k něčemu většímu pod hladinou?" - "Mám prezidentův signál. Právě ho zaměřuju."), chapadla lezoucí po palubě lodi, aniž by se kde zamotala, chapadla v pár centimetrů hluboké louži... Ale hlavně že se to odehrává v Bermudském trojúhelníku, tam se může stát cokoliv. Problém je, že to není až tak blbé, aby to bylo vtipné. Kdyby se aspoň člověk dozvěděl, co ta ufo loď byla zač. ()

corpsy

Jedna z možných teórií, čo To vlastne v tom Bermudskom trojuholníku vyvádza. A keďže sa toho všetkého chopilo moje ,,obľúbené,, štúdio The Asylum, tým pádom to ani netreba rozoberať. Patriotizmus a amerikanizmus tu šteká z každého rohu, triky sú zlé ( rozdiel medzi asylumáckymi filmami z roku 2005 a týmto je nepatrný, čo je dosť obdivuhodné ) a herci...herci všetkým česť, treba sa občas zviditeľniť aj keď ste na dôchodku ( Linda Hamilton, John Savage ), na akejsi polceste ( Mýa ), alebo ste sa rozhodli ukázať, že nieste len tvárou známych filmov ( Ricco Ross, Jamie Kennedy ). ()

Chaloupek

Takovej ansábl neherců se jen tak nevidí. Linda do toho nebojácně zapadla a většimu času mi přišla jako taková babi na koksu. Scénář samozřejmě psalo osvědčené duo Gibon&Makak, takže se trpělivý divák dočká nespočtu perel. Je to lepší než si prostřelit hlavu harpunou. Ale soudím, že ne o moc. Jednu hvězdu si to zaslouží, protože ve čtvrtek po osmé večer to byl nejlepši biják co kanály nabízely.. ()

MickeyStuma odpad!

SyFy přišlo s televizním filmem, kde je do hodiny a půl dějově natlačeno tolik událostí a zvratů, že je to jako celek velice rychlé, zbrklé, plné nesmyslných dialogů a žánrově podivný mišmaš. Co to vlastně je? Akční? Sci-fi? Drama? fantasy? Ne, je to všechno dohromady, což může fungovat leda tak jako komiks a ne jako film. Plynulý děj žádný a tak o nějakých hereckých výkonech nemůže být ani řeč. Všichni tu prostě odříkají svůj text, občas někdo vystřelí a to je vše. O zbytek se postarali počítačoví experti na animaci, což je opět kromě grafiky neskonalá hrůza. Kdyby se příběh roztáhl na TV seriál a hlavně kdyby se do toho vneslo více logiky, mohlo by to být snad o něco lepší. Takto se jedná jen o další naprosto zbytečný film. ()

Wacoslav1

Ho ho byl jsem zvědavej na to co to bude zase za píčovinu od režiséra vychlastanýho Herculese, ale ono to nakonec bylo celkem fajn možná trochu vážnější a serióznější než bych si přál, ale ušlo to a taky je vidět, že filmy od SyFy mají přeci jenom o něco větší profesionální kvalitu než od Asylum. I když v tomto případě to dělali ve společné kooperaci (SyFy se tím zaštítilo Asylum to natočilo) ale nevypadalo to zase až tak strašně. Není to sice pořád nic moc, ale aspoň na ten průměr to v tomto případě nakonec stačí.55% ()

• Ačkoli to bylo ukázáno v mnoha filmech, Air Force One nemá únikový modul. (Johnny.ARN)
  • V čase 01:24:24 opouští náčelník Phillips (Ricco Ross) vrtulník s puškou v pravé ruce, v následující scéně je zobrazen zezadu a žádná puška není přítomna. (Johnny.ARN)
  • V závěrečné scéně, kdy se všechny postavy otočí a odejdou, admirál zmizí, přestože tam před chvílí byl a salutoval. (Johnny.ARN)