Jara.Cimrman.jr

"Bohatejm beru a na chudý seru." Jánošík Tonda Blaník ve čtvrté sérii opět nezklamal a i když mě moc nebavilo šikanování Žížaly ani Tondova vězeňská anabáze, tak některé díly glosující aktuální dění zase nezklamaly. Jen doufám, že se Tonda brzy vrátí, aby si povodil další politiky a zajistil správným stranám vítězství ve volbách 2017. Tondo, národ tě potřebuje, tak se nenech zastrašit a pojď si pro své podíly, dotace a dividendy. Vždyť tady je pořád co rozkrádat. ()

Alagaesie

Ten popis pod videem! :-) Žížalovi něják narostly křídla, hm ... Ještě, že je Tony zpět. Bezcenná, bezvýznamná?? Já mám Žížaláka bez křídel celkem rád (...) Silvestr skvělej. Tyvole, tak to je zlo - Žížala a básnička?? Nááávštěva ... Žížala se asi posral ... Ransdorf byl. Kurva Rudá(!) Homolka Sníh mě zas uzemnilo. Tonda prostě válí. Ví katolická buzna co je satira?? Asi kurvatěžko. Má Dalík Dal :-D Vole, Ostříž ... Krokodýl byl vostrej. Kauza Pandury v Tonyho podání excelentní. Jeřábek vostrej. Monte Tonda, tyvole. Tak za Lítačku může zkurvená Žížala? Tonda se vysral na lobbing a pase - síla, no. Skákačka ... Takže potvora zemní už obsadila otvírák novin ... To je voser ... Hnus, k čemu se Tonda snížil. Žeby se Žížala vrátil na správnou stranu? Vězeňská anabáze byla příliš dlouhá. „Sám seš piča, vole!“ Skvělej Andrej dobročáp. Orlík! Blaník! Blaník v Blaníku - to je taková česká matrjoška. TOI ... Pohledávky Union banky ... A čínská standarta závěrem. Zas výborná serie. ()

• Písnička, která hraje v této epizodě, je „Mešita“ od Ortela. (Duoscop)