Po šokujúcej tragédii je Jessica prinútená vybrať si medzi ochraňovaním Trish a dopadnutím Sallingera. Hogarthová sa chopí šance dostať sa späť do Kithinho života. (Disney+)

BaronMartin

Takový trošku zbytečnější díl, který slouží čistě jenom k tomu, aby zápletku o pár epizod prodloužil, ale je to stále dobrý. Linka s Jessicou, která se snaží pro dobro Trish zničit důkazy ohledně Sallingera je poměrně fajn, i když si taky, jako většina internetu, myslím, že by se zde šlo zachovat nějak jinak a ne rovnou zničit veškeré šance na chycení sériového vraha :D Vztah mezi Jess a Trish je skvělý (viz úvodní scéna), ještě lepší je ale Jessičina dynamika s Erikem, který zde dostává kapku toho backstory, což je fajn. Baví mě i Malcom, akorát je tu pořád ta Jeri, jíž se vrací zas a znovu její naprosto zbytečná osobní linka. Hodnocení: 65% ()

kenkaku odpad!

A je to tady. Kličkujeme a natahujeme co to dá (najednou si kráva sundá masku a hovno spadne na větrák). Vše mohlo být dávno vyřešeno. Nechápu proč musí točit 13 epizod když mají materiál jen na sotva polovinu. ()