Príbeh sa sústredí na stredoškoláčku Kusanagi Yui, ktorá sa ocitá na neznámom mieste pred Diom, bohom a zároveň riaditeľom školy, ktorú vytvoril. Zeus prikáže Yui, že ak sa chce dostať naspäť domov, musí naučiť šesť mladých a švárnych bohov významu lásky. "Veľký šéf" svoje rozhodnutie odôvodňuje tým, že chce zrušiť negatívne vplyvy oslabujúceho sa puta medzi božským svetom a svetom ľudí a zabrániť tak hrozivej budúcnosti. (erinka24)

skretik

nejako som sa prekusla az k poslednemu dielu... aj ked posledne dva diely boli dost otravne a predvidatelne... pocas pribehu boli miesta, ked sa dalo aj zasmiat, ale nic moc hlboke tam nehladajte, len par klasickych otrepanych fraz... koniec by bol dobry, keby ste si nepozreli to za skoncenim titulkov... som to nemala robit, by som mala aj celkom dobry pocit ()

Starletka

Překvapivě podařená, místy fakt vtipná reverse-harémovka, tentokrát s tématem božství a s hlavní hrdinkou, kterou výjimečně nemáte chuť zabít hned po prvních dvou minutách. Upřímně jsem čekala, že to dropnu po prvním díle, a hle, zůstala jsem až do konce a ani to nebolelo. Animace příjemná, docela pěkný opening, ještě lepší ending. Pro mě opravdu velikánské překvapení. 6/10 ()