Noc v New Yorku

• Česko Noc v New Yorku (viac)

Mladej žene Brook Dalton (Alice Eve) ujde vlak do Bostonu a naviac je okradnutá. Náhodou však stretne pouličného muzikanta Nicka Vaughana (Chris Evans), ktorý strávi noc tým, že sa jej snaží pomôcť dostať sa do Bostonu skôr ako dorazí jej manžel. (Continental film)

Sejkorka

Před úsvitem / soumrakem / půlnocí jako inspirace ? Je to jak na horské dráze. Lepší, horší... A nakonec, o čem to vlastně je ? Dává nám Kapitán Amerika volbu, vyberte si. Co je na druhé straně dotazníku z hotelu ? Ale jo, je to koukatelný , jsou to ale smolaři, ti dva. ... . Alice Eve je další z koček. Tady jí sráží špatný dabing, ale kvůli tomu nebudu znovu koukat na originál s titulky. ()

vinson003

Elen Eve, potěcha pro každého muže, kapitán Amerika ji ovšem svým výkonem dost převýšil, lehký příběh, kdy se vlastně ani moc neví, o co je jde, kapitán ji rozzáří, jak ji zachrání před chuligány, ahoj lásko, promiň, že jsem se opozdil...to bylo myslím pro jejich vztah kruciální, ona mluví o svém manželovi, se kterým má zjevně hlavně sexuelní vztah, on o své minulé lásce, jejíž ztráta v něm nese stálý smutek...se kterým nelze sbalit ženu, jako je Elen, skoro to vyšlo, ale ona měla doma nejspíš i peníze, což potulný umělec nenabízel...tak nám zůstal vyčpělý konec...ovšem potlesk pro oba, very likeable... ()

Nikol45

Nejsem moc na romantické filmíky, ale tenhle mě fakt dostal. Moc příjemné a milé setkání dvou skvělých herců Chrise a Alice. Přiznám se, že jsem tohle milé dílko viděla už po třetí a stále mě baví ()