Gepard: cesta k moci

(TV film)
  • Česko Gepard: Boj o trůn (viac)
Veľká Británia, 2014, 50 min

Uvidíte příběh o gepardovi, který se narodil do smečky na pláních Linyanti. Jako nejslabší z vrhu však bude muset bojovat zuby nehty o každé sousto a náklonnost, aby mohl přežít. (oficiálny text distribútora)

mira007

Nejlepší dokument o gepardech, který ale maličko sráží určitá aranžovanost záběrů s vyprávěným "příběhem". Přežije opravdu jen ten nejsilnější a nejšťastnější. ()

Moredogs

Dokument ktory ukazuje aky je svet divočina a neda nikomu nič zadarmo. Emocie vyvolava silne. Film je o gepardovi ktory sa uči nezavislosti uplne sam a to je super podivana. ()

Mayers

Já mám tyhle dokumentární filmy o zvířatech strašně rád. Zatím vedou stoprocentně Africké kočky ale i tady se to hemží nádhernýma záběrama a zajímavým "příběhem". Jak už to tak bejvá, pár zvířat zařve, ale s tím se prostě musí člověk smířit. Nejvíc mě dostával ten kojot (čoklík), co tam pořád pobíhal a všechno očumoval. Další zajímavej postřeh - NIKDY se neser do slonů. No a gepardi jsou parádní sprinteři - i když se jim teda dost rychle zavařej kolečka! 80% ()